85. Akademi Ödülleri kırmızı halı seremonisi ile başladı.

Haberin Tarihi:
25.02.2013 - 01:38

Sinema dünyasının en prestijli ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Ödül töreni öncesi bir klasik haline gelen kırmızı halı seremonisi de en az ödül alan filmler kadar konuşuldu.

Ancak bu kez ünlü oyuncular şıklıklarıyla değil vasatlıklarıyla gecenin konusu oldu. Eğer gece ünlüleri görmek için saatlerce bekleyenlerdenseniz yaşadığınız hayal kırıklığını paylaşıyoruz.

EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI ANNE HATHAWAY

En büyük hayal kırıklığı "En İyi Kadın Oyuncu" dalında aday olan ve ödülü Jennifer Lawrence'a kaptıran Anne Hathaway'di.

Hathaway'ın Prada elbisesindeki kırışıklıklar potluklar ve dikiş izleri ekran başındakileri şaşkınlığa uğrattı. "Şeytan Prada Giyer" filmiyle üne kavuşan Hathaway markanın hakkını verememiş.

ŞIK DİYEBİLECEĞİMİZ BİRKAÇ KİŞİ VAR

Gecede "Şık olmuş" diyebileceğimiz yalnızca birkaç isim vardı. Bunlardan biri hiç şüphesiz Charlize Theron'du.. Kısa kesilmiş sarı saçları Dior Haute Couture elbisesiyle muhteşem görünen Theron'un tek kusuru aldığı kilolardı. Jennifer Aniston Halle Berry ve Jennifer Lawrence da şık isimler arasındaydı.İşte dünyanın en ünlü oyuncularının 85. Oscar töreni öncesi kırmızı halıdaki şıklık yarışı;Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]