Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  video Sevgilinizle İzleyebileceğiniz Filmler

  Gelmiş geçmiş en eğlenceli dramatik macera dolu aşk filmlerden birini seçin koltuğa yayılın ve eşinizle bu romantik günün tadını çıkarın.
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Sevgililer Günü'nde sevgilinizle izleyebileceğiniz filmler

  Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir?

  Bütün hayatını kadınlar üzerine kuran ve sadece onlarla yaşayan bir çapkının hikayesi... Ancak o kadar çapkındır ki bütün ilişkileri yalnızca birkaç gün devam edebilmektedir. Bir gün patronuyla bir iddiaya girer ve yeni ilişkisinin on günden daha uzun sürebileceğini savunur. Ama her ne kadar kendisi için çok zor olacaksa da bu iddiayı bir şekilde kazanmaya kararlı olan bir kadına denk gelir. İddia ve macera başlar. Bu muhteşem komediyi mutlaka birlikte izlemelisiniz.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
  Aşk Tesadüfleri Sever

  Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin Erdoğan'ın oynadığı 'Aşk Tesadüfleri Sever" çocukluk ve ilk gençlik yılları boyunca yolları Ankara'da kesişen ve sonra İstanbul'da tanışan Özgür ve Deniz'in hikayesini anlatıyor. Engellerle dolu aşkın öyküsü Türkiye'nin 70'li 80'li ve 90'lı yıllarını ziyaret ederek o yılların artık unutulmaya yüz tutmuş popüler kültür öğelerinden müziklerinden yaşam biçimlerinden ve alışkanlıklarından besleniyor. Filmin bir diğer özelliği de pek çok gerçek hikayeden derlenmiş olması. Filmi izlerken bir paket mendili yanınıza almayı unutmayın.
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Başka Dilde Aşk

  Mert Fırat Saadet Işıl Aksoy ve Lale Mansur'un başrollerini paylaştığı film hikayesiyle bir adım öne çıkıyor. İşitme engelli Onur ile caârı merkezinde çalışan Zeynep'in aşkını anlatan film aşkın hiçbir engel taşımayacağını şiirsel bir dille seyirciyle buluşturuyor. 'Konuşmadan anlaşmak mümkün müdür?' sorusuna cevap arayan "Başka Dilde Aşk' ötekileştirmenin her türlüsüne karşı dururken bir yandan insanın içini burkuyor acıtıyor güldürüyor umutlandırıyor...  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Sil Baştan

  Jim Carrey ve Kate VVİnslefin başrollerini paylaştığı 'Eternal Sunshine of Spotless Mind' da bol ödüllü bir film. Clementine'in Joel Barish ile yaşadığı iki yıllık ilişkiye dair tüm anıları katıldığı bir teknolojik deney sonucu silinir. Bunu öğrenen Joel çok üzülür ve aynı prosedürü kendi üzerinde uygulatmaya karar verir. Ancak yaşadıkları güzel günler gözünün önüne gelince hafızasını sildirmekten vazgeçer. Film anılarımızın kötü bile olsa hayatımızın bir parçası olduğunu ve onlardan vazgeçemeyeceğimizi çok güzel bir dille anlatıyor.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  İngiliz Hasta

  Kristin Scott Thomas ve Ralph Fiennes'ın başrolünü üstlendiği film Michael Ondaatje'nin romanından sinemaya uyarlandı. Filmin yönetmeni Anthony Minghella. Film boyunca aşkın farklı türleri anlatılıyor; Hana'nın hastasına duyduğu şefkat Kip ile yaşadığı aşk Almasy ile Katharine'in ilişkisi ve Almas/nin milliyetçi tutkular yüzünden mahvedilen çöle duyduğu sevgi...

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Cesaretin var mı aşka?

  Bu filmi izlemeden önce bilmeniz gereken şey filmin klasik romantizm işlerinden biri olmadığı. Kalıpların dışına çıkan bir hikaye. Marion Cottillard ve Guillaume Canef in başrollerini üstlendiği film annesi kanser ve ölmek üzere olan Julien ve göçmenliğin zorluğu ile başa çıkmaya çalışan Sophie'nin hikayesini anlatıyor. Bu iki çocuğun oynadıkları cesaret oyunu onlara bir yandan zevk bir yandansa işkence eden bir hale dönüşür. "-Cap ou pas cap? -Cap!" (-Var mısın yok musun?-Varım!) diyerek sürekli iddialaşan Sophle ve Julien'ln hikayesi zamanla hayatın zorluklarının da onlara yaşattıklarıyla tam bir yıkım oluşturur.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Geç Kalan Sevgi

  Aileleri için Noel alışverişine giden mimar (DeNiro) ve grafik sanatçısı (Streep) aldıkları hediye paketlerinin kazara karışması sonucu tanışırlar. Ama bu tesadüfi tanışma orada kalmaz ve ikisini de karşı koyamadıkları romantik bir çekime sürükler. Fakat küçük bir ayrıntı vardır: Frank de Molly de başkalarıyla evlidir. Ve ne kadar saklamaya çalışsalar da ilişkileri bir şekilde ortaya çıkar... Robert De Niro ve Meryl Streep'in başrolleri paylaştığı efsane romantik yapımlardan biri...
  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Ya Sonra

  Özcan Deniz’i yaptığı film’den Deniz Çakır’ı da güzelliğinden ötürü takdir ettiğimiz bir film. Üstelik çok duygusal... Evliliklerinin 7. yılını bitiren Adem ve Didem çiftinin ilişkileri eski heyecanını kaybetmeye başlamıştır. Sonu kötü biten bir kaç ticari girişimin ardından eski mesleği veterinerliğe geri dönen Adem hayatın rutin akışında eşine daha az vakit ayırır olmuş ve yavaş yavaş eşinden uzaklaşmaya başlamıştır. Aşkı için her şeyi göze alan Didem ise Adem'in bu tavırları nedeniyle mutsuzdur. İşte bu sırada belki de hayatı boyunca aradığı adam karşına çıkmıştır...


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Kalbini Dinle

  Film bir müzik mucizesini anlatıyor. Kadın ünlü ve güzel bir viyolonselist erkek ise gitar çalıp bir klupte vokal yapan biridir. Bu iki insan birbirlerini tanıdıklarında müziğin de ritmine uyarak aşık olurlar birbirlerine. Ancak çok farklı hayatları vardır ve ayrılmak zorunda kalırlar. Ancak kadın hamiledir. Bir gün bir kaza geçirir bebek kurtulur ama babası onu kızına söylemeden başkasına evlat edinmesi için verir. Tek korkusu kızının kariyerine engel olacak bir durum gelişmesidir. Aradan on bir yıl geçtikten sonra küçük çocuk esas ailesinin onu beklediğine inanır ve onları bulmak üzere New York’a gider. Orada kendinde var olan müzik yeteneği onu başarıya taşırken aynı zamanda da başına dertler açacaktır. Bu muhteşem film ikinize de sevgililer günü hediyesi olacak!


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Not: Seni Seviyorum

  Bir kadın için sevdiği adama bütünüyle teslim olmuş ve bütün hayatının anlamını onun üzerine kurmuş hatta onunla nefes alırken adamın bir hastalık nedeni ile çekip gidecek olması kolay kaldırabileceği bir şey değildir. Bu filmde kadın kocasına aşıktır ve bir gün kocası ölümcül bir hastalığının olduğunu öğrenir. Tek istediği kendisinden sonra kadın için hayatı kolaylaştırmaktır artık. Bu vesile ile ölmeden önce bir sürü mektup yazar karısına. İşte bu mektuplar sayesinde kadın yeniden hayata tutunmayı öğrenecektir. Fazlasıyla duygusal bu filmde birlikte ağlamanız garanti !

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]  Casablanca

  Filmin konusu II. Dünya Savaşı'nın ilk zamanlarında geçmektedir. Çek direniş örgütünün lideri Victor Alman toplama kampından kaçarak Casablanca'ya gelir. Amacı Lizbon'a oradan da ABD'ye iltica etmektir. Fakat bütün umutları şans eseri Casablanca'nın en meşhur gece kulübünün sahibi olan Rick'e bağlanmıştır. Rick kaçış için gerekli olan pasaportlara sahip tek kişidir. Öte yandan Rick'in Victor'un yakalanması ya da ölmesi için önemli bir nedeni vardır. Victor'un karısı Rick'in bir zamanlar kendisini terk ettiğine inandığı ve kalbinin derinliklerine gömdüğü büyük aşkıdır.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


  Aşk Engel Tanımaz

  Anna Scott dünyanın en tanınmış film yıldızıdır. Bütün magazin dergilerine kapak olmuş ve her adımı takip edilen haber yapılan bir yıldız... William Thacker ise bir kitapevi sahibidir. Durgun bir işe sahip sıradan biri... Boşandığından beri aşk hayatında bir şeyin eksik olmasıç İlk karşılaşmalarında ikisinin de aklından geçen son şey ise aşk... Julia Roberts ve Hugh Grant’ın başrollerini paylaştığı film sakin ve yalın bir aşk hikayesi.


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  Love Story

  Köklü ve zengin bir aileden gelen Oliver aile geleneğini devam ettirerek kendisinden öncekiler gibi Harvard Üniversitesinde hukuk okumaktadır.Bir gün Radcliffe Kolejinde müzik öğrencisi olan işçi sınıfından Jennifer ‘a aşık olur. Çift evlenmeye karar verir ancak Oliver'in babası bu evliliğe onay vermez ve oğlunun harçlığını keser ayrıca onu mirasından da mahrum edeceğini söyler. Oliver'ın babasının maddi desteği olmadan Harvard'a devam etmesi çok zordur. Hayata sıfırdan başlamak zorunda kalan yeni evli çift Oliver'in okul masraflarını karşılamak için farklı işlerde çalışmaya başlarlar. Bu arada çocuk istedikleri halde gebe kalamayan Jennifer'in yapılan tetkikler sonucunda lösemi hastası olduğu anlaşılır. Hatırlatalım;fazlasıyla duygusal bu filmde ağlamaktan içiniz bayılabilir! 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  güzel bilgiler teşekkürler
  Yed-i AdL, Bunu Beğendi.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Kasımda aşk başkadır hayalet uzaktaki anılar zaman yolcusunun karısı melekler şehri Henri ile seli tanışınca Fransız öpücüğü.. ayrıca eklenebilir.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Sevgili ile niye illa romantik film izlenirki Gerilim filmide izlenir macerada izlenir
  OkyanusunKalbi and Yed-i AdL like this.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Alıntı Dır Dır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sevgili ile niye illa romantik film izlenirki Gerilim filmide izlenir macerada izlenir
  Sevgililer gününde izlenen filmlermiş abi. Ondan oromantik filmler tercih edilmiş.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş