Yapım : 2009 ABD / Kanada

Tür : 3 Boyutlu / Gerilim / Korku

Yönetmen : Patrick Lussier

Senaryo : Todd Farmer Zane Smith

Oyuncular : Todd Farmer Tom Atkins Kerr Smith Jaime King Jensen Ackles Marc Macaulay Kevin Tighe Richard John Walters Andrew Larson Betsy Rue Selene Luna Brandi Engel Megan Boone

Yapımcı : Michael Paseornek Jack L. Murray John Sacchi John Dunning André Link

Görüntü Yönetmeni : Brian Pearson

Müzik : Michael Wandmacher

Gösterim Tarihi : 13 Şubat 2009

Filmin Özeti: On yıl önce yaşanan bir trajedi Harmony (Uyum) kasabasını sonsuza dek değiştirmiştir. Deneyimsiz kömür madeni işçisi Tom Hanniger’ın tünellerde neden olduğu kaza beş adamın sıkışıp kalmasına ve sağ kurtulan tek kişi olan Harry Warden’ın da komaya girmesine neden olmuştur. Bunun tam bir yıl sonrasında Sevgililer Günü’nde Harry Warden uyanmış ve kazmayla 22 kişiyi hunharca katlettikten sonra kendisi de öldürülmüştür.

Tom Hanniger on yıl sonra Sevgililer Günü’nde kasabaya döndüğünde sebep olduğu ölümler hâlâ yakasını bırakmamıştır. Geçmişiyle barışmaya çalışan adam eski kız arkadaşı Sarah için bitmemiş duygularıyla da boğuşmaktadır. Oysa Sarah Tom’un en iyi arkadaşı olan şerif Axel’la evlenmiştir. Ama bu gece yıllar süren huzurdan sonra Harmony'nin karanlık geçmişinden bir şey geri döner. Başında madenci kaskı elinde kazma olan durdurulamaz bir katil etrafta kol gezmektedir. Katilin ayak sesleri yaklaştıkça Tom Sarah ve Axel dehşetle fark ederler ki katil onları öldürmeye gelen Harry Warden olabilir.


Filmin Fragmanı: