Vizyon Tarihi
24 Temmuz 2015 (1s 49dk)

Yönetmen: Jake Schreier

Oyuncular:
Nat Wolff Cara Delevingne Halston Sagedevamı...

Tür Macera Romantik Dram

Ülke
ABD

Özet & detaylar

Quentin'in en büyük hayali; gerçekleşeceğine ihtimal vermese de fazla ortak noktasının bulunmadığı gizemli bir kızı elde etmek ve onunla birlikte hayallerindeki mutlu hayatı yaşamaktır. Quentin’e göre Margo adındaki bu gizemli kız hem oldukça havalı hem de gözü yükseklerde olan yanına yanaşılması zor bir insandır. Genç adamın etrafındaki pek çok insan da dahil olmak üzre hemen hemen herkes tarafından hayranlıkla bakılan gizemleri seven tez canlı bir maceracıdır.

Aslında bütün bu macera Quentin henüz dokuz yaşındayken Margo’nun yanlarındaki eve taşınmasıyla başlamıştır. Genç adam daha görür görmez bu kıza tutulmuş olsa da yıllar geçtikçe birbirlerinden farklı çevreler edinmişlerdir. Hayatını mota mot planlı bir biçimde yaşayan Quentin için bir gecede yaşamı tepeden aşağı değşir çünkü tam dokuz yıl sonra Margo gelip kendisinden çok önemli bir konuda yardım ister!

Yönetmenliğini Jake Schreier'ın üstlendiği filmin kadrosunda Cara Delevingne Nat Wolff Halston Sage Cara Buono Caitlin Carver gibi isimler yer alıyor.


BORKED