SAKLI RUH

Antoine Thomas'ın yönettiği ve Sean Clement Simonetta Solder ile Jordan Hayes'in oynadığı “Saklı Ruh (Hidden)” korku sahnelerinin bulunduğu 3D çekimiyle sinemaseverlerle buluşacak.
Filmde Brian Karter annesini henüz kaybetmiş ve kendine miras kalan bağımlıları iyileştirmek için deneysel çalışmaların yapıldığı bir sığınak olduğunu öğrenmesiyle şaşırmıştır. Arkadaşlarıyla hem bu eski binayı hem de annesinin gizli tuttuğu işini keşfetmeye giden Brian işin altında kötü bir şeyler yürüdüğünü farkeder.
Tüm şüphelerine rağmen yerin altında buldukları gizli geçite hep beraber yönelir ve korkunç gerçekle karşı karşıya kalırlar. Brian;ın annesi devrim yaratacak nitelikte bir alet geliştirmiş ve insanların bağımlılıklarından kurtulmalarını sağlamıştır. Fakat kurtulunan her bağımlılık insan etine aç mutant çocuklar olarak vücud bulmuş ve terkedilmiş binanın derinliklerinde yaşamaya başlamıştır. Brian ve arkadaşlarını kurban seçen mutant çocukların karşısında yaşam savaşı verirlerken bazı şeylerin gizli kalmasının daha iyi olduğunu da öğrenirler.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]