Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 18 Eylül 2009
Yönetmen : Cemal Şan
Senaryo : Can Sinan
Yapım : 2009 Türkiye
Oyuncular: Ferhat Gündoğdu (Serhan) İsmail Hacıoğlu (Volkan)
Süleyman Turan (Jön Süleyman) Şevket Çoruh (Cihan) Ayça Bingöl (Aylin)
Elif Sönmez (Tuğçe) Rıza Kocaoğlu (Vedat)

Filmin Konusu: Sonsuz üç kanser hastasının hayata tutunma ve arkadaşlığını içinizi acıtacak bir senaryo ile anlatan aynı zamanda da güldüren bir hayat öyküsüdür.

13 yaşında töre cinayetiyle hapse girmiş ve 20 yılını ıslahevinde geçirmiş Serhan gün ışığını dahi göremeden kanser hastalığı yüzünden hastaneye yatar. Hastanede yatmakta olan eski aktör Süleyman Turan’la birbirlerine destek olurlar.

Arada sırada yanlarına katılan Volkan tedaviyi kabûl etmiyor ve sadece bayıldığında izi bulunarak hastaneye taşınıyordur. Volkan Süleyman'ı babası kadar severken Serhan ile de iyi anlaşamıyordur.

Fakat hastanede olaylar hesaplandığı gibi gitmeyince Volkan Serhan’ı da alır çıkar hastaneden. Fakat DJ'lik yaptığı yerde kıskançlık sonucunda olaylar karmakarışık bir hal alır ve peşine kulübün sahibi Cihan'ı takar. Sanatın her türüne tutkun bir adam olan Cihan aynı zamanda piskopattır. En büyük hayaliyse kitabını bitirip yayınlatmaktır. Onu sanat uğruna üzen adamları değişik yollardan nasıl öldürdüğünü anlattığı kitabını...

Filmin Fragmanı