Tür :
Komedi / Macera / Fantastik / 3D
Gösterim Tarihi : 18 Eylül 2009
Yönetmen : Hoyt Yeatman
Senaryo : Cormac Wibberley Marianne Wibberley Ted Elliott Terry Rossio Tim Firth Hoyt Yeatman (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Bojan Bazelli
Müzik : Trevor Rabin
Yapım : 2009 ABD

Oyuncular

Nicolas Cage (Speckles) Sam Rockwell (Darwin) Jon Favreau (Hurley) Penélope Cruz (Juarez) Steve Buscemi (Bucky) Tracy Morgan (Blaster)
Karayip Korsanları gibi onlarca popüler kültür harikasını yaratan yapımcı Jerry Bruckheimer ilk 3 Boyutlu filmini beyaz perdeye G-Force ile getiriyor; hayvanların casus olarak kullanmak için eğitildiği gizli bir devlet programındaki son gelişmeler hakkında bir komedi macera filmi olan G-Force hem üç boyutlu hem de 35 milimetre kopyalarıyla gösterilecek.

İleri teknoloji casus ekipmanıyla donatılan bu çok iyi eğitilmiş fareler dünyanın kaderinin kendi ön ayaklarında olduğunu keşfeder. G-Force'un üyeleri: Ne pahasına olursa olsun başarılı olmaya kararlı tim lideri Darwin havalı ve uçuk olan her şeyi seven gözüpek silah uzmanı Blaster seksi bir savaş sanatları uzmanı Juarez ve de istihbarat uzmanı duvardaki sinek Mooch ve bilgisayar ile bilişim uzmanı yıldız burunlu köstebek Speckles'tur.

Filmin yönetmeni iki kez (Abyss ve Mighty Joe Young) Oscar kazanan görsel efekt üstadı Hoyt Yeatman seyircileri muhteşem bir heyecan turuna çıkarıyor boyutun önemli olmadığını bir kez daha ve son kez kanıtlayarak.

Yönetmen ve görsel efekt üstadı Hoyt Yeatman yapımcı Jerry Bruckheimer’la şu filmlerde çalıştı “Armageddon” “Con Air” ve “The Rock.” G-FORCE Yeatman’in yönetmen olarak ilk filmi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

http://www.youtube.com/watch?v=7GaEZ2e9Ijs