Yapım
:
ABD 2012


Tür : 3 Boyutlu Bilim Kurgu Aksiyon Macera


Yönetmen : Josh Whedon


Oyuncular : Scarlett Johansson Robert Downey Jr. Samuel L. Jackson Chris Evans Gywenth Paltrow Mark Ruffalo Cobie Smulders Paul Bettany Jeremy Renner Evan Kole Donna Evans


Senaryo : Zak Penn


Yapımcı : Stan Lee John Favreau Avi Arad Louis D'esposito Kevin Feige Alan Fine Alicia Gelernt


Konu :

Çizgi süper kahramanlar aynı filmde buluşuyor; Nick Fury Hulk Captain America Thor Iron Man! Her birini Hollywood yıldızlarının canlandıracağı Marvel’in ünlü süper-kahramanları projeyle aynı filmde boy gösterecek.

Marvel Studios “Yenilmezler”i sunar –– Klasikleşmiş Marvel Süper Kahramanları Iron Man Hulk Thor Kaptan Amerika Hawkeye ve Black Widow’un yer aldığı görüp görebileceğiniz en iyi süper kahraman takımı iş başında... Dünyanın güvenliğini ve geleceğini tehdit eden beklenmedik bir düşman ortaya çıkınca S.H.I.E.L.D olarak bilinen uluslararası istihbarat ve güvenlik örgütünün başındaki Nick Fury dünyayı felaketin eşiğinden döndürmek için bir ekibe ihtiyaç duyar. Böylece ekibi kurmak için yerküreye yayılan zorlu bir macera başlar.

Başrollerini Robert Downey Jr. Chris Evans Mark Ruffalo Chris Hemsworth Scarlett Johansson Jeremy Renner ve Samuel L. Jackson’ın paylaştığı Joss Whedon’ın yönettiği “Yenilmezler” ilki 1963 yılında yayınlanıp o günden bu yana her daim popülerliğini koruyarak bir çizgi roman klasiği hâline gelmiş olan Marvel dizisi “Yenilmezler” üzerine kurulu bir macera. “Yenilmezler” 2012’de bir araya geldiğinde aksiyon ve nefes kesici özel efektlerle dolu heyecanlı ve çok konuşulacak bir film seyretmeye hazır olun.

Fragman :


http://www.youtube.com/watch?v=NPoHPNeU9fc&feature=player_embedded