Kimken Kimse Olmuşsun


İçinden çıkamadığım yollarda geçer oldu vaktim. Ve ben senden çıkıp başkasına gittiğime inandıkça sana geri döner oldum.

Meğerse senden başkasına gidemezmişim de kendimi kandırıp uyanır olmuşum.

En büyük rüyamken en geniş gerçeğim olmuşsun.

Ertesi günün sabahında ne olacağını bilmeden harcadığım vaktimdin. Bir an mutlulukla hayal kurarken o anın sonunda ağlar oldum. Göz yaşlarımı kurulamaya bile mecalim kalmadı.

En büyük sevincimken en acılı göz yaşım olmuşsun...

Bir gün beni sevmen için dua ederken duamın sonunda vazgeçer olmuşum senden. Bir an sağlığını umut edip caymışım sonra..

Rüyalarımdan bile korkup sadece iyiliğini düşünmüşüm de birden alışmışım sızına.

En büyük sevgimken en güçlü nefretim olmuşsun...

Senin için her şeyden vazgeçip beklemişim günlerce aylarca. Güneşin doğuşuna şahitlik edip batarken sadece seni düşünmüşüm de bir yerde pes edip batmak istemişim senin için.

En büyük gücümken en onursuz utancım olmuşsun...

Her yaptığını aldığın her nefesi savunurken ve hep arkandayken harcamışım bir avuçluk onurumu. Her söze karşı savunmuşum seni de yüzsüz kalmışım. Utanmamışım hiç sövmüşüm yüzüne.

En büyük yandaşımken en büyük düşmanım olmuşsun...

Gözyaşlarını silmek için beklemişim gecelerce sabaha kadar senin derdin için gözyaşı dökmüşüm deben mutsuzken sen dinler olmuşsun. Sonra sebepsiz yoktan yere vazgeçmişsin benden.

En büyük dostumken en kimsesizinden hiç olmuşsun...

Kim olduğunu kim olacağını çözemedim daha ama nolur acısa da yaralarım ağlasam da gecelerce; bir önceki iyilik için sen sabret bana kol kanat ger yalnızlığıma.

ve sen sen ol sakın
.. gitme..