Forum genel kuralları bu bölüm için de geçerlidir.

1-Konu başlığı; konunun içeriğini yansıtmalı konu ile alakalı olmalı ve başlıkta okumayı güçleştirici “Özel Karakter” kullanılmamalıdır. Özellikle başlık yazım kurallarına uygun olmalıdır. Ayrıca incelemeden konunuzu açmayınız.

2-Bu bölüme eklenen şiirlerin şairi biliniyorsa belirtilmeli bilinmiyorsa ALINTI olduğu yazılmasına özen gösterilmelidir.

3-Dini kavramları aşağılayıcı ve alay edici siyasi slogan vb. siyasi içerik taşıyan tahrik ve tehdit edici T.C. yasalarına uygun olmayan reklam içeren şiirler eklemek yasaktır.

4-Örf ve adetlere uygun olmayan ahlak kurallarını çiğneyen manevi değerlere aykırı ****ografi içerikli şiir eklemek Kesinlikle yasaktır.

5-Toplumda önemli yer edinmiş insanlar hakkında alay edici kötüleyici mesajlar içeren şiirler eklemek yasaktır.

6-Tartışma yaratacak hakaret tehdit küfür içerikli şiirler eklemek yasaktır.

7-Takımlar arası iğneleyici laf ve hakaret içeren şiirler eklemek yasaktır.


9-Kurallara uygun olmayan konulara rastladığınız da konuya mesaj yazmadan o konuyla ilgili şikayetiniz için başka bir konu açmadan özel mesajla (pm) konuyu bölüm editörüne veya herhangi bir yöneticiye haber veriniz gereğini ilgili şahıslara bırakınız.

10-Yukarıdaki maddelere uygun olduğu halde beğenmediğiniz bir konu hakkında yorum yapmayınız. Güzel olmamış beğenmedim gibi olumsuz mesajlar yazmak polemik yaratmak ve tartışmaya zemin hazırlamak yasaktır. Yorum yaparken saygı sınırları aşılmamalıdır.

11-Arama yapmadan konu açmayınız. Daha önce verilmiş konular kilitlenir. Konu açmadan önce arama yaparak konunuzun nasıl göründüğüne dikkat ediniz.

12-Bölüm ile ilgili her türlü görüş ve önerileriniz için site yöneticilerimize ve bölüm modlarına başvurabilirsiniz.

13-Bölüm modları ve diğer yöneticiler uygun görmedikleri kural dışı konu mesaj vb yazıları editleyebilir ya da değiştirebilirler.14-Konu açan üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılır. Açılan konulardan şahsın kendisi mesuldür Forumhane.net
hiçbir mesuliyet kabul etmez.