Sıfır Gün Kitap Özet - Mark Russinovich Kitapları - Sıfır Gün Kitap Tanıtım - Sıfır Gün Kitap Fiyatı - Sıfır Gün Ön Okuma

Kitap Özet

SIFIR GÜN


Sanal kıyamete doğru geri sayım başladı…

Mark Microsoft’a 2006’da Windows yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olmak için geldi ve şimdi en son merak uyandıran eseriyle siber terörizm hakkında gerçek bir farkındalık yaratıyor.” BILL GATES

“Siber terörizm. Bu tanıma alışın ve onu çok iyi kavrayın. Çünkü çok uzak olmayan bir gelecekte onu gazetelerde daha çok okuyacak ve haberlerde daha çok duyacaksınız. Mark Russinovich muazzam ölçüdeki bilgisini son derece korkutucu ve bir o kadar da mantıklı bir romana dönüştürmüş bir siber güvenlik uzmanı. Sıfır Gün bir bilim kurgu değil bilimsel bir gerçek ve kıyamet gününün gerçek bir habercisi. Tüm Amerikalıların olduğu kadar güvenliğimiz ve kurtuluşumuzun bağlı olduğu kişilerin de kesinlikle okuması gereken bir roman.”

NELSON DEMILLE

“Mark’ın yazdığı şey bir roman; kaleme aldığı riskler ise bugün yaşadığımız birçok duruma ürkütücü derecede ayna tutuyor.”

HOWARD A.SCHMIDT•BEYAZ SARAY SİBER GÜVENLİK KOORDİNATÖRÜ

“Son anına kadar heyecanla okuyacağınız Sıfır Gün olası 9/11 felaketini korkutucu ama bir o kadar da inanılır bir şekilde canlandırıyor. Alanının uzmanı olan Mark Russinovich siber terörizmi teknik bilgi ve etkileyici bir enerjinin karışımıyla kaleme alıyor.”

WILLIAM LANDAY STRANGLER’IN YAZARI
Sıfır Gün
Mark Russinovich

Hemen Kitap Yayınları
Fiyatı : 1800 TL
Ocak 2012
368 sayfa
ISBN: 9789756178317