Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Chuck Pinson imzalı romantik puzzle'lar...

  Chuck Pinson imzalı romantik puzzle'lar...  “Gözle görünen güzellikler var bir de kalple görülen güzellikler var. Her iki tür güzelliğe olan sevgim romantik gerçekçi resimlerimin temelini oluşturuyor…

  İzleyicileri başka bir ortama adım atmaya davet eden onların yaşadıkları güne ilham verecek hassas detayları olan; çarpıcı ışıklar coşkulu renkler içtenlikli görüntülerden oluşan ve ruhlara hitap eden zengin hikayeleri barındıran resimler bunlar.“

  - Chuck Pinson


  Sevgiyle Kucaklamak Chuck Pinson


  Sanatçının her bir resmi 4 ana konudan esinlenen güzellik niyeti ile başlıyor:

  Doğa kolektif insan deneyimi insan mühendisliği ve ruhsal gerçeklik... Bütün bunlar sanatçının düşüncesinden süzülerek yeni bir tablo için bir hayal veya bir görüntü ile sonuçlanıyor.

  Resimlerinin her bir aşaması saatlerce süren konsantrasyonu ve özeni gerektiriyor. Öyle ki her bir sahne için haftalarca zaman harcıyor Chuck Pinson.

  Sierra Nehri Şelaleleri Chuck Pinson  İnanç & İlham


  Chuck’ın ilhamı kendisinin de belirttiği gibi güzelliğe olan sevgisinden gerçekliğe olan tutkusundan diğer insanlarla iletişim kurmak ve onlara neşe getirmek için resimler yaratmak arzusundan geliyor. Sanatçının yaratıcılığı eğitimi ve ilgi alanları konusunda araştırma yaptığınızda bazı resimlerinde renklerin ve ışığın başarısının ötesinde iletilecek bir mesaj olduğunu da gördüğünüz. Dolayısıyla O’nun resimlerinde toplum aşk romantizm barış ilişkiler inançlar aile ve manevi gerçekler gibi sıcak temalar bulabilirsiniz.

  Karmaşadan Uzakta Chuck pinson


  Sanatçı şöyle diyor:

  “Benim resim tekniklerim hem kişisel deneyimlerimden hem de tarihi resim sanatı çalışmalarından geliyor."

  Şirketi:

  2008 yılında kurulan şirketi “Art For Inspired Living hızla bir şekilde büyüdü. Ve bu marka dünya çapında genişlemeye devam ediyor.
  Steps Of The Appalachian Trail Chuck Pinson


  Sanatçının Yaşamı

  Chuch Pinson 1978 yılında Amerika’nın Kuzey Carolina eyaletinde doğdu ve orada büyüdü. Ailesi ve iki erkek kardeşiyle beraber küçük bir kasabada yaşadılar. Televizyonda Bob Ross’un programı ve lisede katıldığı resim dersleri haricinde resim konusunda başka bir eğitim almadı. Kendi tekniklerini ve metotlarını geliştirme konusunda ise yıllar içinde deneyim kazandı.  Anticipation Of The Day Ahead Chuck Pinson


  Bir cankurtaran işinde çalışırken öğlen arasında yaptığı göl manzarası resmini büyük annesi La Trelle görmüş ve ona ilk resim malzemelerini büyük annesi satın almıştır. Büyük annenin bu bilinçte olması sizi şaşırtmasın zira La Trelle’nin annesi Elizabeth yani Chuck’ın büyük büyük annesi de amatör olarak yağlı boya resimle uğraşmıştır. Evlerinin duvarlarını O’nun manzara resimleri süslemektedir.

  Sanatçının ruhsal gelişimi Caroline İncil Kampı’ndaki gönüllüler ve öğretmenler tarafından desteklenmiştir. Bu anlamda ailesinin ve akrabalarının etkisi söz konusu değildir. Daha sonra Abilene Christian University’ye giderek dini eğitim almıştır. Sonrasında 2008 yılında resimle profesyonel olarak uğraşana kadar bir lisede din öğretmenliği yapmıştır. Okul yıllarında tanıştığı matematik öğretmeni olan Deborah’la evlidir. Deborah sanatçının en büyük destekçisi meslektaşı ve arkadaşıdır.

  Altın Sahilde Chuck Pinson


  “Hayat her zaman yeni deneyimler ve zorluklar getirmiş olsa da ben orta gelirli ve sevgi dolu bir ailede gelişimim için bir çok fırsatla karşılaşarak yetiştiğim için mutluyum. Arkadaşlarıma öğretmenlerime hayatın birçok alanında gelişimime yardımcı olan gönüllülere şükran doluyum. Eşimin varlığı ve desteği ise benim için yaşamsal önem taşıyor.

  Sonuçta Tanrı bana çok şey verdi ve ben de bütün bunlara şükür duygusuyla yaklaşıyorum çok çalışıyorum ve bana verilenleri idareli kullanmaya gayret ediyorum. Umarım sanat konusundaki çabalarım eninde sonunda güzel şeyler olarak bana geri döner ve dünyayı güzelleştirmek için küçük de olsa bir katkı sunar” - Chuck Pinson

  Son olarak sanatçının huzur veren baktıkça daha da çok seveceğiniz tablolarından “New Horizons-Yeni Ufuklar”’ın puzzle tutkunlarının da en çok ziyaret ettiği ve satın aldığı görseller arasında olduğunu hatırlatalım.  New Horizons (Yeni Ufuklar) Chuck Pinson

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Böyle puzzlelar hoşuma gidiyor.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş