Aşkı Beklerken Eşsiz Sahil Karlı Bir Akşamüstü gibi puzzleseverlerin çok ilgi gösterdiği şiirsel tablolara imza atan James Lee ile tanıştırmak istiyoruz sizi.

Aşkı BeklerkenJames Lee (1000 parça puzzle)

Puzzle zaten insanı rahatlatan bir uğraş; bir de James Lee gibi masalsı güzellikleri rengarenk bir şölen şeklinde yansıtan sanatçıların imzasını taşıyan puzzle'ları tercih ederseniz emin olun içinizi ekstra sevgi huzur ve mutluluk kaplayacaktır.

Streets Of Venice IIILee James (2000 parça puzzle)

Bu romantik eserlerin sahibi hakkında size uzun ve detaylı bilgi vermek isterdik ama ne yazık ki uzun araştırmalarımıza rağmen kendisi hakkında detaylı bilgiye rastlayamadık.
Eşsiz Sahil (2000parça puzzle)

Sanatçı Güney Kore’de doğmuş çocukluğu orada geçmiş. Seul’de üniversite eğitimi aldıktan sonra 1981 yılında Amerika’nın Kaliforniya eyaletine taşınmış. Orada bir sanat galerisi açmış sonrasında 1994 yılında Arizona’ya yerleşmiş ve üç boyutlu görünümde eserler üreten “muralist- duvar resimleri sanatçısı” olarak çalışmalarına devam etmiş.

Karlı BirAkşamüstü (1000 parça puzzle)

Bir süre sonra eşinin adını verdiği “Carol’s Art Gallery” adındaki ikinci galerisini açmış. Her iki başarılı galeri ile gerek New York’daki gerekse Los Angeles’daki sanat çevrelerinde tanınmaya başlamış.

Mavi Romantizm James Lee (1500 parça puzzle)

Sözü fazla da uzatmadan sizleri muhtemelen aşık olacağınız bu şahane puzzle’lar ile baş başa bırakmak istiyoruz.Dağ Evi James Lee (500 parça puzzle)
Cennetten Işıklar James Lee (1500 parça puzzle)


Peaceful Reflections James Lee (1000 parça puzzle)
Early Service James Lee (1500 parça puzzle)


Keyifli puzzle'lamalar...