Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart The Rasmus fan clup

  The Rasmus

  Vokal : Lauri Ylönen

  Gitar : Pauli Rantasalmi

  Davul : Aki Hakala

  Bas Gitar : Eero Heinonen  Finlandiya çıkışlı bir Alternatif rock/gothic rock grubu. Grup elemanlarının lise yıllarında kurdukları ve geliştirdikleri grubu bugüne kadar taşıdılar. Finlandiya'nın en iyi gruplarından birisi olarak kabul edilen The Rasmus bu zamana kadar 6 stüdyo albümüne ve 21 farklı singlea imza attılar. Grup yeni albümleri Black Roses için stüdyoya girmişti. 2008 Eylül sonu olarak çıkacağı duyurulan Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Rasmus'un Hide From the Sun albümündeki alternatif havadan ayrılıp Depeche Mode ağırlıklı goth havaya daha çok yaklaştıklarını gösteriyor ve albümden çıkan ilk iki single Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] bunu destekliyor.
  Dünya çapında 3.5 milyondan fazla albüm satarak adını 2003 yılında çıkardıkları ticari olarak en başarılı albümleri Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'la duyuran grup Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] isimli bilinen en başarılı single'larıyla 2003 yılına damgalarını vurmuşlardı. Kerrang isimli haftalık müzik dergisi bu 4 genç hakkında ve onların başarılarıyla ilgili durumu Geçen yıl Helsinki'li bu genç adamlar için olağanüstüydü her biri daha 24 yaşında olan birlikte grup olarak 11 yıl çaldıktan sonra sonunda Avrupa'yı 5.stüdyo albümleriyle fethettiler. Albümün milyon üzeri kopyaları dünya çapında satıldı 8 altın 5 tane de platin ödül aldı ve top10 listelerinde de 11 ülke arasından kendi imzalarını taşıyan in the shadows 1 numara oldu ve Mtv Avrupa da en çok gösterilen video oldu. Yalnız Büyük Britanya'da başlangıç single'ları In the Shadows single tabloları arasına 3.sırada girmeyi başardı ve ilk 10 listesinde 7 hafta kalmayı başardı. 180000 kopyadan fazla satmayı başardı ve 2004'te En Çok Satan Top20 Single listesinde yer edinenlerden biriydi. Videosu UKTV'nin Air Chart'ında 1 numaraya ulaştı. Dead Letters albümü (bu da nisanda) satışlar Platinyum; 300000 kopyadan fazla sattı ve yılın En Çok satan Albümleri Top50 sıralamasında yer edindi. Ayrıca iki Büyük Britanya turları (biri nisan diğeri ekim)artı Haziran'da Londra/Astoria'da birbirini izleyen iki gece için ve Uluslar Arası en iyi çıkış yapan ve en iyi single için iki Kerrang ödülü aldılar. The Rasmus sonunda başardı... kelimeleriyle özetliyor.
  "Müzikte daha fazla mukabelem var bu sefer." açıklıyor grubun vokalist ve söz-yazarı Lauri. "Kesilmiş sözler yerine güzel melodiler var ya da şiddetli sözler yerine yumuşak kalbe dokunabilen sözler var ve ağır rifllere sahip gitarlar var. Yeni albümdeki aranjmalarla gurur duyuyoruz."
  "Garip gelebilir biz istediğimiz şeyde kendimize daha çok güveniyorduk bu sefer her zamankinden çok." diyor grubun gitaristi Pauli. Ve Lauri şu noktaya katılıyor: "iş şarkıları yazmaya gelince her şey kolay göründü-bunun sadece geçen seneyle alakası yok bu bizim ilerlememizden beri ve 11 yıldır beraber olmamızdan beri ve bu epey bir zaman yani. Biz birbirimizi çok iyi tanıyoruz ve hiçbir söze ihtiyaç duymuyoruz. Kimya denen şey; sizin diğerlerinin ne çalacağını ve eğer şarkı için fikrin olduğunda diğerlerinin ne yapacağını göz önüne getirebilmektir. Dünya çapında çalmak bize enerji veriyor ve sanki bize beğenilerimizi beslediğimizi hissettiriyor-özellikle Japonya'da çaldığımız son şovumuzda. Ondan sonra doğruca stüdyoya gittik."
  Hide From The Sun Stokholm'deki Nord/Hansen Stüdyosu'nda prodüktörler Martin Hansen ve Mikael Nord Andersson'la beraber kaydedilmiştir. Bu ikili grubun son iki kayıtları İnto ve Dead Letters'da da sorumludurlar. "Biz onların sayesinde harika biçimde ilerledik" diyor Lauri. "Aramızdaki iletişim yeni seviyelere ulaştı-ve daha kolay. Albümü Finlandiya yerine İsveç te kaydetmemiz daha iyi oldu yoksa günler boyu albümü kaydettikten sonra eve gider ayrılırdık. Biz grup üzerine daha çok odaklandık ve bir çok güzel fikirler stüdyoda geçirdiğimiz gün içinde ortaya çıktı. Biz grup olarak her şeye göğüs gerdik; biz Stokholm'deyken aynı apartmanda oturuyorduk ve akşamları grup olarak dışarı çıkıp bir şeyler yapabilirdik ve bu harikaydı-Bu grubu daha güçlü yaptı."
  Bu kararlılık Hide From The Sun'a aksetti. Müziklerinin ilerlediğini görmek ve ışıkla oynamak ve saklılığın karanlık söz temaları ve kaçış onların heyecanlarına 12 aydır baskı yapıyor. The Rasmus'un kendilerine güvenleri artıyor. Lauri'nin açıklamasıyla "geçen sene çok çılgın bir seneydi ve beni birçok şey konusunda haberdar etti. Bu zamana kadar albümdeki birkaç anahtar kelimeler kaçış ve saklanış oldu. Bu biraz negatif duruyor fakat biraz sanki kendi hislerinizi araştırmaya benziyor. In the Shadows çıktıktan sonra hayatımda çok şey oldu çok güzel şeyler. Ve aynı zamanda çok zırvalıklar ve çok kötü şeylere de tanık oldum. Anıtsal tecrübelerimizin birtanesi de Meksika yakınında Teotihuacan'da piramitlerin önünde durduğumuzda onların Hintli Kabilelerine kayıt olduk! Bu insanlar dünyanın çok altındalar" diyor genç müzisyen.
  Dead Promises Finli çellolu metalciler Apocaylptica'nın yaylı aranjmanlarıyla beraber. Apocalyptica daha sonra The Rasmus'la bağlantılı olarak Bittersweet'i ortaya çıkardılar buna Lauri ve HIM'in Ville Valo'sunun düeti de dahil. Lauri aynı zamanda grubun kendi isimlerinde olan albümlerindeki Life Burns şarkısına kendi sesini ekledi. "Onların kalkıp da bizim albümde çalmaları ticari açıdan iyi oldu "gülüyor Lauri.." Dead Prpomises'in kısa temasını uzun süre önce yaptım ve çelloların buna uygun olacağını düşündümve harika denk geldi. Aranjmanlara sıra geldiğinde prodüktörlerden daha çok fikirlerimiz vardı. Benim fikirlerim vardı piyanoyla başlamak gibi. Bu ayı turdayken şarkının temelini hazırlamakla zaman geçirirken çaldığım piyano. Bu yüzden önemli olan ortalıkta yazarken o kadar şeyi kaydedip hatırlamak çünkü bunlar bir albümü tamamlar.
  11 yıl önceilerlemek için ve daha 16 yaşlarında Warner Müzik finlandiya'yla mukavele imzalamaları grubun okulu terketmesine neden oldu. "Bizim kendimize güvenden daha üstün bir şey duyduğumuzu söyleyebilirsiniz" diyor Pauli. "Biz her zaman kendimize çok güveniyorduk ve başkada bi seçenek yoktu. Biz hiçbir zaman kaybedeceğimizi düşünmedik. Ama bunu yapmak zorundayız şeklinde düşündük. Başka şey düşünmedik yani". Onlar ilk çıkışlarını Peep'le yaptılar ki bu hızla Altın dereceye ulaştı bu. Bunu takiben ikinci albümleri Playboys'u çıkarttılar ki buda altın dereceye ulaştı ve onlara ilk EMMA (Finli Grammy ödülü) larını kazandırdı ve kendilerini Red Hot Chili Peppers Rancid ve Garbage gibi gruplarla aynı sahneyi paylaşırken gördüler. Üçüncü albümleri Hell of a Tester 1999 da çıktı ki bu yılda Aki de gruba dahil oldu.
  "Sadece hissettiğim tek şey. Evet! sonunda! bu zamanla oldu." diyor Lauri lintu(fincede kuş anlamına gelen)lakabıyla da anılan insan. "Biliyordum sanki bir gün bunun olacağını ve kemiklerime kadar hissediyordum ama hala öğrenilecek çok şey var. Düşünüyorum da eğer bu başarıyı 5 yıl önce yakalamış olsaydık biz bitmiştik. Bu çok çılgınca kafanı karıştırıp seni kışkırtan çok şey var. Grupla birlikte büyümek iyi oldu ve büyüme esnasında yavaş yavaş bir çok şeyi görmek bizim için çok önemli."

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Albümleri


  "Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])

  "Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])


  "Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])


  "Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])


  "Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])


  "Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])


  "Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])  Singelları  "1st"" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "2nd" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "3rd" (1996)
  "Kola" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "Blue" (1997)
  "Playboys" (1997)
  "Ice" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "Liquid" (1998)
  "Swimming With The Kids" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "F-F-F-Falling" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "Chill" (2001)
  "Madness" (2001)
  "Heartbreaker / Days" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "In The Shadows" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "In My Life" (2003)
  "First Day Of My Life" (2003)
  "Funeral Song (The Resurrection)" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "Guilty" (2004)
  "No Fear" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "Sail Away" (2005)
  "Shot" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "Livin' In a World Without You" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "Justify" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])
  "October&April(feat. Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])" (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ])

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart
 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş