Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Hayatı


Çocukluk ve gençliği

Bennington Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] yılında Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'nin Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] bölgesindeki Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'te doğdu. Çocuklğundan beri müzik yapmaya ilgi duyan sanatçıZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'li yılların sonunda annesi ve babası boşandılar.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] ve Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] ile Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] bağımlılığıyla da mücadele ettiZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]. Ayrıca bir fast food restoranında da çalıştıZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] ve gençlik dönemini tüm bağımlılıklarından kurtularak tamamladı.Chester gençken evinin çevresinde şarkı söyler Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]’un 5. üyesi olduğu hayalini kurardı. Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]’ın kariyerindeki etkisinin çok büyük olduğunu söyler. Onları ilk gördüğünde 14 yaşındaydı. Chester Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]’dandır. Şu anda Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]’ta yaşamaktadır.Gençken başrolünü Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]’ın oynadığı 'Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]' (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]) filmini çok severdi. Filmin tamamındaki konuşmaları baştan sona ezberden tekrarlayabilirdi. Orta okuldayken bir embesil olduğunu söyler. Kendisinden 13 yaş büyük olan ağabeyinin sayesinde Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] ve Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] gibi müzik gruplarından etkilendi. Rock ortamına geçiş yapmadan önce 10 - 14 yaşları arasında Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] tarzından hoşlanırdı (Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] ve Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] gibi davranırdı). Chester’da etki yaratan ilk albüm Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]’ti. Şu anda Talinda Bentley ile evlidir.
Profesyonel müzik kariyeri

Chester'ın ilk müzik grubu 1993’te kurduğu Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'di. Grey Daze aslında Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] AZ bölgesinde oldukça popülerdi ancak hiç albüm anlaşması yapmadılar. Sonunda Chester dirildive yoluna devam etmek istedi. Chester kendisi şarkı sözü yazarken diğer grup üyelerinin bundan kendilerine pay çıkarmasından da sıkıntı duyuyordu. Kısa bir süre sonra biri bir mesaj platformunda Sean’la konuştuklarını yazdı. Grey Daze'den Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]’la Chester'ın güya çok iyi arkadaş olduklarını ancak kişisel farklılıklardan dolayı ayrıldıklarını söyledi. Her ikisi de anlaşmaya varacak kadar olgun değildi. Grey Daze şimdi Chester’ın yerini alan bir kadın vokalle yoluna devam ediyor ve gruplarının ismi de Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]. Chester'la bir ilgileri yok. Daha sonra gelen teklif üzerine ailesiyle Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]'ya taşındı ve burada Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] grubuyla söylemeye başladı. Bir kaç kayıt anlaşma teklifi reddedildi fakat şu an grup en ünlülerden biri durumundadır.
21.06.2011 tarihinde konser bitiminde yaptığı Adele " Rolling in the deep" coverı Adele tarafından en iyi cover seçilmiştir.