En garip rüyalar ve yorumları

Eski sevgili sakallı görmekten tutun da hamam böceği öldürmeye kadar birçok 'saçma' olarak nitelendirilen rüyanın aslında derin ve farklı anlamları olduğunu biliyor musunuz?Rüyalar; günümüzde dahi hala ne olduğu tam olarak anlaşılmamış bilinç yarı kapalı haldeyken görülen sanrılardır. Kimileri bu konu üzerinde hayatını adayarak görülen şeylerden anlam çıkmaya ya da ne olduğunu anlamaya çalışşa da kimileri sadece ''Rüya işte'' der ve geçer.
Hayatını rüyalardaki gizli anlamları çözmeye adamış kişilere göre ise ''Rüya işte'' diye tabir edilen veya ''Saçma'' olarak tabir edilen şeyler aslında insanların hayatlarındaki büyük değişimlerin habercisi olabiliyor. Sizler için garip rüyaları ve onların aslında çok anlamlı olan yorumlarını derledik.
İşte en garip rüyalar ve yorumları...


Rüyada eski sevgiliyi sakallı görmek

Zahmetlerinin meyvesini alarak istediği nimete yenilgiden sonra hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına sıkıntıya düşerek kavuştuğu hünere çektiği zorlukların sonunda hak ettiği temiz kazanca anlamına gelir.

Olumlu olarak yorumlanmış şekliyle eski sevgiliyi sakallı görmek

Uzun bir bekleyişin sonunda istediği şöhrete sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu itibara sırların meydana dökülmesine zahmet çekerek elde ettiği yüksek mertebeye zorlanarak düşlediği daha iyi bir hayata sıkıntı sonrasında kazandığı şana anlamına gelir.


Rüyada ipte asılı yıkanmış çamaşır görmek

Zorlanarak umduğu daha iyi bir hayata sıkıntı çekerek hasret duyduğu refaha sıkıntıyla istediği daha iyi kazanca zahmetle birlikte kazandığı paraya uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı toplu paraya işarettir.

Olumlu şekilde yorumlandığında ipte asılı yıkanmış çamaşır görmek

Hatalarının ardından kazandığı şerefe çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği zafere maddi yükü bulunan dosttan uzak durmaya meşakkatle birlikte kavuştuğu sevince zahmetle birlikte umduğu refaha işarettir.
Rüyada hamam böceği görmek ve öldürmek

Verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu ganimete sıkıntı sonrasında özlediği saygınlığa kaybettikten sonra hak ettiği yüksek mertebeye zorlukları aşarak kazandığı başarıya delalettir.

Olumlu şekilde yorumlandığında hamam böceği görmek ve öldürmek

Sıkıntı sonrasında ümit ettiği itibarlı mertebeye sıkıntıyla düşlediği daha sağlıklı bir hayata zahmetle birlikte kavuştuğu az olan kazancının artacağına uzun süren çabaların sonunda hak ettiği şana cefa çekerek gözlediği beceriye zamanla düşlediği haysiyete delalettir.
Rüyada zeytin bidonu görmek

Mağlubiyetten sonra düşlediği zafere umudunu yitirdikten sonra gözlediği galibiyete cefa çekerek elde ettiği hayra sıkıntıyla kavuştuğu büyük güce zamanla düşlediği toplu mala manasına gelir.

Olumlu şekilde yorumlandığında zeytin bidonu görmek

Zorlukla düşlediği saygınlığa hatalarının ardından beklediği başarıya sıkıntılarının sonunda kavuştuğu mevkiye zorlukları aşarak hak ettiği hayra cefa ile birlikte hak ettiği ticari kazanca manasına gelir.