Cellat
Çök sövüp sayan küfürbaz kimseye Onu görmek üzüntü ve kedere cezayı gerektirecek işlere ya da hastalığa delalet eder.
Kendisine ahlaksızlığı iş edinmiş kötü kimsedir. Hastalık nedeniyle üzüntüye ve acıya ya da emellerinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Aileden birisinin yada çevrenizden bazılarının kötülük peşinde koştuğunun habercisidir. Cellat başı gördüyseniz çok temkinli olmanız gerekir.
Sıkıntı dert veya sorunun yaklaştığını açıklar. Cellatın birini astığını gören büyük bir derde düşer.Sıkıntı dert veya sorunun yaklaştığını açıklar. Cellatın birini astığını gören büyük bir derde düşer.
Rüyada cellat görmek hayra yorumlanmaz. Rüyasinda bir celladin kendisini öldürmek istedigini ve kendisinin kaçip kurtuldugunu görmek bir isten dolayi yapilacak muhakemesinde beraat edecegine; celladin bir baska adami idama götürdügünü görmek bir sehadet için mahkemeye götürülecegine; cel-ladin birdenbire elbise degistirip baska bir kiyafete girdigini gör-mek hükümetteki bir isinin hayirli bir sonuca varacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada cellat çok küfreden sövüp sayan kimsedir. Celladi görmek üzüntü ve sikintilara hastaliga tazminat icabettiren seylere isarettir. ntü ve kedere cezayı gerektirecek işlere ya da hastalığa delalet eder.
Çök sövüp sayan küfürbaz kimseye Onu görmek üzü