Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.
Başarısız iş sözleşmeleriniz olacak. Aşkta büyük sorunlar yaşayacaksınız. Bozuk para bulduğunuzu gördüyseniz hayatınızın düzene gireceği anlamına gelir.
Bakir nikel ve diger madenlerden yapilmis meskukat (PARA) görmek düsmanliklara ve dedikodulara delalet eder. Ibn-i Siriri'e göre; bakir ve diger meskukat görmek düsmanlik kavga vurusma dedikodu ve benzeri seylere isarettir. Rüyasinda böyle bir para buldugunu veya kendisine verildigini gören bu sekilde bir kavga ve tartisma ile karsilasir. Yaninda bir çok para oldugunu gören keder ve sikintiya ugrar. Evinden bu sekilde paralari alip sokaga attigini veya birine verdigini gören sikinti ve kederden kurtulur. Cabir'ül-Magribi'ye göre; rüyada bakirdan ve diger madenlerden basilmis para görmek iflasa fakirlige ve hakarete ugramaya delalet eder. Bir rivayete göre böyle paralar bir kap içinde görülürse mal elde edilecegine isarettir.
Başarısız iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük sorunlar yaşayacaksınız. Bozuk para bulduğunuzu görürseniz hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.