hSila
Rüyada silah görmek güçlü ve saygı duyulan biri olmak demektir.Rüyada silah kullandığını görmek; iftira tehlikesi ile karşılaşmaya.Rüyada silah ile vurulmak karşı cinsten birine çok güçlü bir şekilde aşık olduğuna veya olacağına delalettir.Rüyada silah satın almak; kendisi hakkında bir dedikoduya maruz kalmaya.Rüyada silah temizlediğini görmek; yeni bir iş sahibi olacağına işarettir.Rüyada silah ile hedefe ateş etmek ihtirasa veya ihtiraslı biri ile karşılaşacağına işarettir.Rüyada elinde tabanca olan kimse yaşamında yüksek makamlara yükseleceğine işarettir.Ayrıca Rüyada Silah satın aldığını görmek
birilerinin hakkınızda dedikodu yapacağını işarettir.Rüyada Silah Temizlemek Yeni bir işe başlayacağınız anlamına gelir.Rüyada silah kullanarak ateş etmek hırslı kişiliğe sahip birine işaret eder. Rüyada silah ile vurulduğunu görmek aşık olacağınız anlamında yorumlanır.
Rüyada silah görmek uğursuzluğun habercisidir. Eğer silah ile ateş etmişseniz bir takım kararlar almadan önce düşünüp taşınmalısınız. Bazı rüya tabircileri silah görmeyi Güç kuvvet nufüz olarak da yorumlanmaktadır.