Şükrümüzü Arttırmak

Sevgili Allah'ım bana yaşattığın tüm güzellikler için sana şükürler olsun. Her şeyin iyisi senden gelir! Beni hayatım boyunca iyilerle iyiliklerle karşılaştır. İyiliklerine vesile olmayı ve bu iyilikleri yaşamayı nasip et! Ve zaten öyle olduğu için şükürler olsun! Ben artık koşulsuz akıştayım!

Karşıma çıkan herkeshayatımdan çıkan herkes gönlüme giren herkes için sana minnettarım! Doğru zamanlardaki buluşmalar ayrılıklar için şükürler olsun!

Ben bedenimi seviyorum enerjim tam olarak ışığa odaklı! Kendim için 'çok şükür ' diyebilmenin mutluluğunu şimdiki gibi her daim nasip et! Evrendeki güzellikleri anlayabilmehayatımda tutabilmekoruyabilme ve arttırma gücünü ver! Bu gücüm için şükürler olsun! Zamanımı hayatımı ışığınla doldur! Bu mükemmel enerjin için şükürler olsun! Beni ve sevdiklerimi koru! Sevdiklerimin varlığı sağlığı için şükürler olsun! Onların mutluluklarını yaşamayı paylaşmayı nasip et! Tüm mutluluklar için şükürler olsun! Dengeliiçten ilişkiler nasip etmutluluğumla mutlu olabilecek yüce gönüllü insanlar hayatımda var olsun!Var olanlar için şükürler olsun!Hayatımdaki değerlerimi sen arttır sen koru.

Bana eşlik eden her şey için şükürler olsun!Bilirim ki en doğru zamanda her dileğim kolayca ve hayırlısıyla yaşanır!Duası kabul kullarından olduğum için şükürler olsun!Sen çok şükür diyebilmeyi herkese nasip et!Ve öyle de oldu!

alıntı