Bilinçaltı çöplüğünüzü hipnoterapi ile temizleyin

Tertemiz bir zihinle tazelenmiş ve yenilenmiş olarak yaşamınızı sürdürebilmeniz için hipnoterapinin avantajlarından faydalanın.
Zihin temizleme metotları ile bilinçaltıçöplüğünüzü temizlemeniz mümkün. 'Yapamam'lar 'keşke'ler suçluluk hissi duyduğumuz olaylar 'hayır'lar 'sen başaramazsın'lar 'yeteneksizim'ler ve diğer olumsuz duygu ve düşünceler bilinçaltınızda gereksiz yer işgal eder. Ama kapladıkları alandan ziyade birer virüs gibi zihnimizi meşgul edip yaşam kalitemizi düşüren iletileri barındırdıkları için temizlenmeleri gerekir.
Zihin temizleme yolu ile yüklerinizden kurtulun

Türkiye'de ilk defa kesin sonuçla bu işlemi uygulayan HipnoPsiko Nişantaşı Kliniği'nde 10 danışandan 8'i zihnini kolayca temizledi... Onda birinde bilinçaltı direnç gösterdi. Diğer onda birlik dilim hipnoterapiye uygun olmadığı için (şizofreni şizoid paranoya bipolar bozukluk gibi rahatsızlıklarda hipnoterapi tavsiye edilmez) başka bir metoda (NLP EFT psikoterapi gibi) yönlendirilir.
Danışanlarımız hangi rahatsızlıkla kapımızı çalarsa çalsın ilk seansta zihin temizleme uygulaması yapıyoruz. Danışanlarımız yeniden doğmak gibi bir hisle hipnoz koltuğundan kalkıyorlar. Başvurdukları sorundan kurtulduklarını ya da kurtulmak istemediklerini çünkü önemini yitirdiğini söylüyorlar.
Seans bir saatle sınırlı değil

''Merkezimizde benim gibi gönüllü çalışan meslektaşlarımdan hipnoterapi eğitimini tamamlayanların sayısı arttıkça daha çok bireye ulaşabileceğiz'' diyen ünlü Hipnoterapist Psikolog Gani Eser; ''Seanslarımız bir saatle sınırlı değil; yarım saat de sürebiliyor üç saat de. Danışanın tertemiz bir bilinçaltı ile tüm hücreleri yenilenmiş ve tazelenmiş olarak gitmeye hazır olduğuna karar verdiğimizde seans bitiyor''.
HipnoPsiko Nişantaşı Kliniğinde zihin temizleme için en çok talep edenler; başta sanatçılar politikacılar beyaz yakalılar ve bankacılar geliyor. Üst düzey yöneticiler bu metodu denedikten sonra çalışanları için seans talep ediyorlar.
Bilinçaltı direnç gösterenlere ikinci seans için randevu veriliyor. Hipnoterapide genel kural maksimum 6 seanstır. Genellikle bir - iki seansta çözüm buluyoruz.