Pranik Şifa Nedir? Pranik Şifa yöntemleri Nasıldır? Pranik Şifacılık - Pranic Healing

Pranik kelimesi; Yaşam manasında kullanılan Hindce bir sözcüktür. Pranik Enerji dediğimizde Hayat Enerjisi - Yaşam Enerjisi anlamına gelmektedir.. Pranik Şifa yöntemi diğer ruhsal şifacılık tekniklerine oranla hem daha kuvvetli hemde bir o kadar kolay uygulanabilir yöntemdir. Bütün insanlığa istisnasız sunulan bir yeti olduguna inanılır.. Pranik Şifacılıgın mantığı şu şekilde doğmuştur; bir insan eğer kendisini hasta edebiliyor kolay şekilde hastalanabiliyorsa aynı şekilde kendisini tedavi edebilir ve bu tedavide kesinlikle zor degildir. İnsan kendisini yenileyebilmektedir. Dolayısı ile ana felsefe şudur; En iyi şifacı hastanın kendisidir.

Hasta olan bölgeye; Pranik enerji aktarıldıgında hasta kişi iyileşme süreci daha hızlı bir şekilde girmektedir. Burada ki prensib fizik bedeni kuşatmış olan enerji bedenin iyileştirilmesi yöntemidir. Hasta olan bölgenin bütün negatif enerjileri temizlenir çakralara ve auralara yaşam enerjisi aktarılır kanallarda ki tıkanıklıklar giderilir eksik enerji alanları dengelenir böylece fizik bedende yenilenme aşamasına girer..

Pranik Şifa çalışmasında şifayı aktaracak olan kişi hasta ile fiziksel temasa geçmez çalışmasını enerji beden üzerinden uygular. Temasın olmadıgı ancak yaşam enerjisinin güçlü şekilde aktarıldıgı pranik şifacılık ile şaşırtıcı deneyimleriniz olacaktır..

Hangi rahatsızlıklarda uygulanabilir?

-Kalp ve damar rahatsızlıkları
-Stres Depresyon Anksiyete ve Çeşitli Psikolojik Rahatsızlıklar
-Alzheimer
-Göğüs Hastalıkları
-Göz Hastalıkları
-Jinekolojik ve Ürolojik Rahatsızlıklar
-Düşük Enerji ve Sebep oldugu rahatsızlıklar
-Sindirim Sitemi Rahatsızlıkları
-Konuşma Bozuklukları

Gibi belli başlı rahatsızlıklarda uygulanmaktadır.. Ayrıca hiçbir yan etkisinin olmaması ve iyileşme sürecinin diger ruhsal şifacılık tekniklerine göre kısa olması Pranik Şifacılıgı gözde yapmaya yetiyor.. Önce modern tıp sonra tamamlayıcı ve destekleyici seçenekler
Sevgilerimle