I-Doser konusunda birçok kişinin kafasında soru işareti var biliyorum. Bu başlık altında favori (ilk 5) dozlarımızı yazalım ve etkilerini yazalım. Böylece i-doser konusunda kafasında soru işareti olanlar ve merak edenler faydalanabilir.

Benim favorilerim:

1) Genesis (Ruh arındırıcı):
Aslında bu dozu nasıl anlatsam... Hayatta bu kadar güzel ve rahatlatıcı bir doz olamaz. Hayatımdaki başarıları ve düzeni bu doza borçluyum. Dinlemek isterseniz yatmadan önce dinleyip sonra uyuyun. Veya uyuya da kalabilirsiniz. (:

2) Divinorum (Manevi Seyehat):
Ruh arındırıcı tarzında... Çok hoş bir tonu var ve gerçekten baş ağrısına birebir. İlk önce tüm vücudu uyuşturuyor ardından beyninizi uyuşturuyor. Bir süre sonra birşey düşünemiyor hale geliyorsunuz. Kendinizi an an farklı mekanlarda buluyorsunuz. Güzel bir doz.

3) Lucid Dream (Lusid Rüya):
Gerçekten denildiği kadar etkili. İlk başta (her dozda olduğu gibi) etkisini göremiyorsunuz. Ancak her gece dinlediğiniz de uyku düzeninizde ve uyanış saatlerinizde önemli farklılıklar olduğunu keşfedeceksiniz. Rüya göremeyenler içinde şahsen çok iyi çünkü her uykudan kalkışınızda birden fazla rüyayı en ince ayrıntısına kadar hatırlıyorsunuz. Küçük bir çılgınlık... (:

4) MultipleO (Çoklu Orgazm):
5 6 denemeden sonra çok etkilidir. (:

5) Insomniac (Uyku Getirici):
Uyku sorunlarıma deva olan ve Lucid Dream'ın etkisini de kolaylaştıran baş tacım. (:

ALINTIDIR.