Bilinçaltı Mesaj Programı v 1.1 bilinçaltınıza mesajlar göndermek için hizmetinize sunulmuştur.
Bilgisayar başında geçireceğiniz her anı yani oyun oynarken internette gezinirken ve hatta çalışırken kullandIğınız her zamanı bilinçaltınıza mesaj göndermek maksadıyla değerlendirebilirsiniz. Bilinçaltı mesajlarını kişisel gelişim terapi ile özel ve iş hayatınızı canlandırmak amacıyla kullanabilirsiniz.
Programdan maksimum faydayı sağlayabilmek için düzenli olarak programı çalıştırmalısınız. Yazılımın yaptığı şey belirlediğimiz aralıklarla ekranın herhangi bir yerinde çok kısa süreli mesajlar göstermektir.
Ekranın sol tarafında bilinçaltınıza göndermek istediğiniz mesajlar yer alacaktır. Örneğin "Öz Güven" ki bu seçenekler arasında en çok kullanılıanıdır. Sağ tarafta ise programa ait mesajlar yer alacaktır.Çalıştırmak istediğiniz programları sol tarafındaki kutuları tıklayarak seçebileceğiniz gibi programa ait mesajlar içerisinden bilinçaltınıza göndermek istedğiniz mesajlarında sol tarafındaki kutuya tıklayarak bilinçaltınıza mesaj gönderebilirsiniz. Bunun dışında yeni bir program yaratmak isterseniz önce ismini sol taraftaki metin alanına yazın ve "Yeni program ekle" düğmesine basın. Bu oluşturduğunuz program soldaki sütunun en altında yer alacaktır.Sağ taraftaki sütun ise boş olarak karşınıza gelecektir. Sağdaki metin alanına yeni mesajınızı yazıp "Yeni mesaj ekle" butonuna basarak yeni mesajlar hazırlayabileceksiniz. İlk bakışta anlamsız gelebilir ancak kullandıkça hem programın neler yapabileceğini hemde ne kadar yararlı olduğunu görebileceksiniz.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]