"Isochronic tones" olarak geçen ve bu seslerin "binaural" seslere göre beyne daha uyumlu ve daha etkili olduğu söyleniyor. Daha fazla bilgi için BURAYA bakınız. Bu sitede her konuda hazırlanmış bu sesler parayla satılıyor (Tek mağazası burası). Tanıtım amaçlı olarak hepsini 1 dakika dinleyebiliyorsunuz "Ebedi Barış" isimli 20 dakikalık bir mp3'ü e-posta adresinizi yazarsanız ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz (Daha başka bir şey gönderseler ya ).

Neyse başka bir sitede ücretsiz olanlarını buldum. Size vereceğim linkte isochronic sesler mp3 formatında indirmeye hazır.

Astral seyahat çakra açma- dengeleme üçüncü gözü açma durugörü ESP yaratıcılık şifa lucid rüya aura görme derin meditasyon teta durumuna geçme rahatlama enerji kazanma uyku sorunlarını giderme verimli uyku baş ağrısını geçirme zihinsel performansı arttırma bağışıklık iç farkındalık vb. konularda sesler hazırlanmış. Linke tıklayınca açılan sayfadaki sesler mistik konularla ilgili. Başka mp3'ler için sol menüyü kullanın. Yine sol menüdeki "Request a Tone" bölümünden sizin için istediğiniz bir konuda ton hazılamaları için istekte bulunuyorsunuz.

NOT: Açıklamalarda bu seslerin binaural sesler gibi kulaklıkla dinleme zorunluluğu olmadığı fakat kulaklıkla dinlenirse daha etkili olacağı söyleniyor. Kulaklıkla dinlememiz tavsiye ediliyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

ALINTIDIR.