Öncelikle Ritmotrans'ı Türkiye'de ilk kez çıkartan Atakan SÖNMEZ'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ben Ritmotrans'ı 1 yıl kadar dinledim neredeyse her birini ve gerçekten işe yaradığını söylemek istiyorum. Ve bunları dinlerken dikkat edebileceğimiz bazı hususları dinlerken ortaya çıkan bazı yan etkiler gibi olayları aşşağıda anlatacağım.

Ritmotransın ne olduğunu tam anlamı ile merak edenler için küçük bir açıklama koyacağım ritmotrans'ı geliştiren kişi tarafından yapılmış bir açıklama.

Ritmotrans nedir?

1970’li yıllardan itibaren kişisel gelişim kitapları hızla artmıştır. Bunların temelinde ne düşünürsen o gerçekleşir felsefesi vardı.

Ancak kitap okumak ile düşünce tam anlamı ile değiştirilemiyordu. Bir okunan kitap belirli bir süre sonra etkisini kaybediyordu. İşte bu aşamada kasetler çıktı. Olumlu düşünme kasetleri. Bu kasetlerde olumlu düşünceler seslendiriliyordu. Daha sonra CD’ler çıktı. Çeşitli yöntemler geliştirildi bunlardan birisi de subliminal.Yani telkin içeren sesin çok kısık müziğin daha yüksek olması....

Ancak unuttukları birşey vardı.. Benim yaptığım sadece mevcut çalışmaların- ki bunu bir gökdelene benzetebiliriz- üzerine bir tuğla koymak oldu. Dünyada ilk kez telkinleri ritimler ile sesli okuyup kaydettim.

Bu yöntem işe yaradı. İnsanlar beklentilerinin çok üzerinde sonuçlar elde ettiler potansiyelleri ortaya çıktı.

Avrupa şu anda depresif ve agrasif insanların kişisel gelişimi için bu yöntemi uyguluyorlar ve sayın yöneticimizin dediği gibi de las vegas gibi ünlü yerlerde "Kaybedeceksin kazanamayacaksın" yada "Burası çok güzel buradan asla gitmeyeceksin hayatın boyunca burada eğleneceksin" gibi telkinler vermektedirler.

Asıl konumuza değinmek istiyorum. Ritmotrans dinlerken dikkat edilecek en önemli şey eğer yeni başlıyorsanız. EGO GÜVEN GÜÇLENDİRİCİ ve SUÇLULUK DUYGULARI'nı ilk dinlemeniz gerekmektedir. Yani Suçluluk Duygularını 1 hafta Ego Güven Güçlendiriciyide 1 hafta dinlemek zorundasınız yada ikisini karışık 2 haftada olabiliyor. Bunları ben uydurmuyorum sayın Atakan SÖNMEZ'in söylediklerine göre yola çıkıyorum. Ve en önemli değindiği noktada bu.

NOT: Suçluluk duygularının yanında Ego güven güçlendiriciyide ara ara da olsa dinlemelisiniz.
Yan etkiler: Ritmotrans'ın yan etkileride var tabiki. ( Baş Ağrısı Mide bulantısı Halsizlik Aşırı Uyku vb.) Fiziksel sorunlar ortaya çıkartmaktadır özelliklede baş ağrısı çok kötü oluyor bununda sebebi var tabiki. Değişmeye çalışan bilinçaltı zorlanınca baş ağrısı yaptırıyor ve fiziksel olarak vucudu olumsuz hareketlerde bulundurabiliyor. Ama bu fazla sürmez bir kaç hafta böyle sürer sonra alışırsınız.

Ritmotransın Getirdikleri Olumlu Etkiler : Olumlu etki olarak Daha dik yürüme dikkat bozukluğunun ortadan kalkması daha iyi odaklanma vb. olumlu yönleride kazandırıyor.

NOT : Eğer aşırı psikolojik sorunlarınız var ise yada bunalımda isenin sürekli olarak agresif bir insan isenin bu Subliminal Mp3 leri daha fazla dinlemelisiniz.

Ayrıca Ritmotrans'ın metin içeriklerinide foruma koyacağım. Sorabileceğiniz herhangi soru varsa cevaplayabilirim İyi forumlar.

ALINTIDIR.