KUBİLAY AKTAŞ kimdir:

1975 yılında Mersin’de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Mersin’de yükseköğrenimini Erzurum’da tamamladı. Metafiziğe ilgisi ilkokul yıllarında yaşadığı sıra dışı deneyimlerle başladı. Lise yıllarında daha da sıklaşan bu deneyimler onu dini konulara yönlendirdi. Bu alanda farklı kesimlerden birçok insanla tanıştı. Edindiği bilgilerle derin deneyimler kazandı.

Çeşitli vakıf kuruluş ve kişilerden ‘Ruhsal Yetileri Geliştirme Teknikleri’ adı altında çok sayıda eğitim aldı. Bu eğitimleri ehl-i tasavvuf ve ehl-i hakikat kişilerle yaptığı istişareler sonucu ehl-i sünnet inancına uygun bir hale getirdi. Deneyimlerini ve hazırladığı programları ilk kez dinleyicileriyle paylaştı. On beş yıllık radyoculuk serüveninin ilk durağı olan Dadaş Radyo’yu sırasıyla Moral Fm Marmara Fm ve Bizim Radyo izledi.

Radyoya davet ettiği konuklarla Risale-i Nur merkezde olmak üzere tıp felsefe psikoloji parapsikoloji tasavvuf tefsir metafizik fizik biyoloji kişisel gelişim doğu öğretileri beden ve zihin sağlığı konulu programlar hazırladı seminer ve konferanslar düzenledi.

Kitap çalışmaları ve belgesel nitelikli çalışmalarının yanı sıra seslendirme de yapan Aktaş birçok prodüksiyon şirketinde danışmanlık hizmetinde bulundu.

Doğu öğretilerini ve metafiziği İslam Tasavvufu ile harmanlayıp yeni bir sentezle sunan yazar birikimlerini pratik yaşamda etkin kullanmaya yönelik seminerlerde paylaşmaktadır. Yoğun talep üzerine 2008 yılından itibaren de düzenli olarak ders vermektedir.

‘Gizli Telkinle Kur’an Terapisi’ ve Dr. Hakan Yalman ile birlikte yazdıkları ‘Sözlerin ve Renklerin Gizemi’ adlı yayımlanmış iki kitabı bulunan Aktaş evli ve iki çocuk babasıdır.

Araştırma Alanları:

· Dr. Hakan Yalman’la ‘Tamamlayıcı Tıp ve Kuantum Fiziği’ üzerine araştırmalar yaptı. 200 saate yakın ses kaydı vardır.

· Taşkın Tuna ile ‘Sonsuz Uzaylar ve Paralel Evrenler’ üzerine dökümantasyon çalışması yaptı ve özel programlar hazırladı. 20 saate yakın ses kaydı vardır.

· Dr. Mustafa Merter ile ‘Ben Ötesi Psikoloji’sine yönelik programlar hazırladı. Dökümanları ve 10 saatlik ses kaydı mevcuttur.

· Metafizik araştırmacısı Doğan Ergün ile ‘Psişik Yetiler’ üzerine pratiğe yönelik özel çalışmalarda bulundu. Metafizik alemle ilgili belgesel nitelikli bir çalışma hazırladı ve piyasaya sundu. 30 saatlik ses kaydı bulunmaktadır.

· Prof. Dr. Ahmet Maranki ile ‘Kozmik Bilim’ adı altında aura feng shui çakralar renkler kristaller beyin kontrolü ve kozmik şifa gibi birçok konuda program hazırladı. 30 saate yakın ses kaydı vardır.

· Cemalnur Sargut ve Mehmet Genç ile birlikte ‘İslam Tasavvufu Hz. İbn-i Arabi ve Hz. Mevlanâ’ üzerine çalıştı. Bir kitap çalışması ve 100 saate yakın ses kaydı bulunmaktadır.

· Osho ve J. Krishnamurti’nin talebeleri ile ‘Derin Meditasyon Beden ve Zihin Dengeleme’ üzerine çalışmalar yaptı.

· Amrit Sangeet ile birlikte bir kitap çalışması vardır. ‘Bilinç ve Farkındalık’ üzerine ses kayıt çalışmaları ve araştırmaları devam etmektedir.

· Üç yıl boyunca METAM’da (Metafizik Araştırma Merkezi) ‘Psişik Kavramlar’ üzerine çalıştı ve uygulamalara katıldı.

· Bilgi Üniversitesi bünyesinde düzenlenen ‘Bilimsellik ve Mistisizm Tao Kıao Budha Mytra Gnostik Öğretiler Zoroaster Hermes Orpeus Yahudi Hıristiyan ve İslam Tasavvufu ve Yoga Meditasyon’ eğitimleri aldı. Bu konularda ciddi dökümanlara sahiptir. 40 saatlik video ve ses kayıtları mevcuttur.

· Hümeyra Tümay’dan ‘Reiki ve Feng Shui’ dersleri aldı.

-Alıntı-

Kubilay Aktaş abimizin hazırladığı ücretsiz telkinleri Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] indirebilirsiniz. 'başarı-motivasyon' ve 'depresyon' olarak 2tane var. Farklı müziklerde dilediğinizi dinleyebilirsiniz. Telkinlerde Kur'an-ı Kerim Cevşen ve Celcelütiye'den bölümler vardır.
21 gün boyunca günde 6-8 saat dinlemek gerekiyor. Ben uyurken açıyorum sabaha kadar çalıyor.