Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  yildiz Beyaz Işık Meditasyonu (Güzel Bir Dünya İçin)

  Beyaz Işık Meditasyonu (Güzel Bir Dünya İçin)

  Merhaba Sevgili Spatyom ailesi;

  Son günlerde yaşanan olumsuz olayların verdiği üzüntü hepimizi derinden etkilemiştir. Verdiğimiz ve halan vermeye devam ettiğimiz şehitlerimizislam dünyasına yapılan ağır hakaretilluminatinin mega ritüeli vs.

  Elimizden birşey gelmedihep burda konuştuktartıştık ama somut birşey elde edemedik. Benim bi fikrim var birşeyler yapma adına. Küçük belkide sıradan bir adım olucak bu ama en azından birşey yapmadık demeyeceğiz.

  Beyaz Işık Meditasyonu Nedir?

  Kısaca meditasyonun amacını anlatmak gerekirse; Beyaz tüm renklerin anasıdır. Beyaz temizliğinsaflığın sembolüdür. İşte bu güzel sembolü dünyamıza enkarne edeceğiz. Beyazın gücüyle dünyamızı kötülüklerden arındırmayadünyamızın aurasını güçlendirmeye çalışacağız.

  Meditasyon

  Derin bir nefes alıyoruz. Bu nefesimizi 3 ila 6 saniye arasında içimizde tutup veriyoruz.
  Sonra bu eylemi 2 kez daha yapıyoruz.
  Gevşediğinizi hissettikten sonra gözlerimizi kapatıp beyaz bir ışığınTanrı katından gelip sizin taç çakranızdan içeriye doğru aktığını hayal ediyoruz. Bedeniniz beyaz ışık ile doluyor ve sizi güçlendiriyor.
  Daha sonra kalp çakranızdan beyaz bir balonun çıktığını hayal ediyoruz. Bu balonun büyüyerek sizi içine aldığını hayal ediyoruz. Buraya kadar bir sorun yoksabu balonun bir kordonla tanrı katına bağlı olduğunu ve tanrının saf ışığı ile enerji sağladığını hayal ediyoruz.

  Burası sizin özel bölgeniz. Tanrının ışığı ile kendinize koruma kalkanı yaptınız ve özel alanınıza girdiniz. Şimdi ise dünyamız için birşeyler yapmanın zamanı.

  Dünyamızı hayal ediyoruz. İçinde bulunduğumuz gerçek dünyayıyı gözümüzde canlandırıyoruz. Bu dünyanın dışında olduğunuzu hayal edin ve uzaydan ona baktığınızı hayal edin. Daha sonra hayalinizdeki mükemmel dünyayı hayal edin ve hemen yanınada onu koyun.

  (HAYALİNİZDEKİ DÜNYA TAMAMİYLE SİZE KALMIŞ. NASIL BİR DÜNYADA YAŞAMAK İSTİYORSUNUZ. NASIL Bİ DÜNYA İSTERDİNİZ. GÜZEL BETİMLEMELERİNİZ İLE MÜKEMMEL DÜNYAYI HAYALGÜCÜNÜZLE YARATIN.)

  Daha sonra hayalinizdeki mükemmel dünyanın bembeyaz ışıkla kaplandığını hayal edin. Işık saçan mükemmel dünyanız gerçek dünyaya doğru ilerlesin. Yavaşça gerçek dünyayı içine çekerek onu içine alsın.Beyaz ışıklı mükemmel dünyanız içindeki gerçek dünyaya dolmaya başlıyor ve birleşiyorlar.

  YENİ DÜNYAMIZ IŞIKLI MÜKEMMEL GERÇEK DÜNYA..

  Bu anı hissedin. Sanki gerçekten oluyormuş gibi. Bu dünyada yaşıyormuş gibi hissedin. Siz bu ışıklı mükemmel gerçek dünyanın mükemmel insanlarından birisisiniz. Bunu tüm benliğinizle hissedin. O mükemmel ışıklı gerçek dünyanıza gidin orada bulununonunla bütünleşin ve evrene(tanrıya) teşekkür edin.

  Daha sonra istediğiniz zaman gözlerinizi açıp meditasyonunuzu bitirebilirsiniz.

  ALINTIDIR.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Topraklama Meditasyonu

  Bu her türlü meditasyona başlamadan önce yapılması gereken çok basit bir imgeleme tekniğidir. Tekniğin amacı enerji akışınızı sağlamak her türlü engeli yok etmek ve meditasyon sırasında "uyuşturucu almış gibi" kendinizden geçmemeniz için sizi fiziksel düzeye sıkıca bağlı tutmaktır.

  Sırtınız dik ama rahat bir şekilde bir sandalyeye oturun ya da yerde bağdaş kurun. Gözlerinizi kapayın 10'dan Ve kadar sayarak ağır ağır soluk alıp verin. Derin bir biçimde gevşediğinizi hissedene dek bunu sürdürün.

  Omurganızın en alt kısmına bağlı uzun bir kordonun yere kadar uzandığını oradan da toprağa girdiğini hayal edin. Dilerseniz bunu bir ağacın kökünün toprağın altına derin bir biçimde uzanışı olarak da düşünebilirsiniz. Buna "topraklama kordonu" denir.

  Şimdi yerin enerjisinin bu kordon vasıtasıyla yukarı doğru (eğer bir sandalyede oturuyorsanız ayak tabanlarınızdan yukarı doğru) çıktığını bedeninizin her yanından geçerek yukarı akmaya devam ettiğini ve başınızın üstünden dışarı çıktığını imgeleyin. Bu akışın iyice oluştuğunu hissedene dek aynı görüntüyü resmetmeyi sürdürün. Şirndi de kozmosun enerjisinin başınızın üstünden içeri girdiğini tüm bedeninizden topraklama yapan kordonunuzdan ve ayaklarınızdan geçerek toprağa aktığını imgeleyin. Bu iki akışın farklı yönlere gidişini ve bedeninizde uyumlu olarak birbirine karıştığını hissetmeye çalışın.

  Bu meditasyon sizi vizyonun önsezinin fantezinin ve imgelemenin kozmik enerjisiyle fiziksel düzeyin sabit mad¬di enerjisi arasında dengede tutar... mutluluğunuzu ve istediklerinizi gerçekleştirme gücünüzü artıracak bir dengede.

  Kaynak:Yaratıcı İmgeleme

  ALINTIDIR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş