Bu meditasyon biraz çalışma ve zaman isteyen bir meditasyondur o yüzden herşeyden önce sabır gerekir.

Birazda korkutucu olabilir ancak sonunda inanılmaz bir hafiflik ve mutluluk olacağının garantisini verebilirim.

Başlangıç olarak meditatif hale en azından bir kere geçmiş olmak gerekir.Meditatif halden kastım zihninizden bütün düşünceleri boşaltabilmiş olmakki beynimizden binlerce düşünce aktığı için hiç bişey düşünmeme hali çok çalışma gerektirirbenim bir yılımı aldı.
Eğer bu durumu başaramadıysanız tavsiyem bu meditasyonu uygulamayın ters etki yaratabilir.

O yüzden hergün bunun için alıştırmalar yapmakla başlıyoruz..

Meditatif hal başarıldıktan sonra ikinci bir kişiye ihtiyaç duyuyoruzbu kişi algıları açık ve size doğru enerjiyi iletebilecek biri olmalıdır.

Bu meditasyonu toprağın üzerinde ve sakin bir yerde yapmanız daha iyi olur negatif enerjilerinizi toprağa ulaştırıp vücuttan daha rahat atılabilmesi açısından.

Karşılıklı oturup sakin bir meditasyon hali alın vücut dik olmalıbirbirinizle uyumu sağladıktan sonra ikinizde seçtiğiniz hanginizse onun negatif duygu ve düşüncelerinden kurtulmayı dileyinyanlız dikkat ikinizde tek birine odaklanmalısınız ayrı ayrı birbirinize değil..

Aklınızdan tek geçen negatif düşüncelerinizden arınmak olmalı birbirinizin yüzüne bakın gözünüzü ayırmayın

Asıl zor kısım şimdi başlıyorçünkü karşınızdakinin yüzü değişmeye başlayabilir yada daha farklı görüntüler de gelebilirama şunu söyleyebilirim

oldukça korkucaksınız ve korkunuz artarak devam edicekancak karşınızdakinin elini bırakmayınyada siz vazgeçmeye çalışırsanız sizi bırakmasınbelli bir süre sonrakorkulanırınız birden kesilip yerini büyük bir rahatlamaya bırakıcak ve korkularınız tamamen kaybolmuş olucak..Müthiş bi sevgi hissi yerleşicek.

Ancak bundan sonra yeni korkular edinmemek için düzenli meditasyon yapmanız benim önerim

ALINTIDIR.