Sol elimi açıyorum gökyüzüne dönük. "ulu yaradanın izni ve ismiyle altın ışık enerjisini istiyorum! sol elime gök yüzünden altın bir ışık iniyor imgeliyorum. "hoş geldin altın ışık" selamlıyorum.

altın ışık avuç içimden içeri giriyor kolumdan dirseğime doğru ve oradan sol omzuma sırtımdan dolaşıp sağ koluma ve sağ elimin avucuna içine geliyor ; bir altın ışık huzmesi olarak çıkıyor.

sol elim gökten bir alıcı sağ elim verici gibi avucumdan çıkan altın ışığı yönlendiriyorum odaların köşelerine "altın ışık buraya ak" yatağıma " altın ışık yatağımı altın ışıkla doldur" odalara " altın ışık bu odayı doldur"

mekanın her yerini altın ışıkla dolduruyorum. imgeledim altın ışık her yere geldi.

altın ışığı yaralara destekleyici bir şifa olarak da kullanıyorum.. bu ışığı istediğiniz kişiye de gönderebilirsiniz değişiklikleri gözlemleyin. einstein'in ünlü "imgeleme gücü bilgiden daha önemlidir" sözü bana her zaman rehberdir.

seçeneklerle dolu hür iradenin var olduğu bir boyutta yaşıyoruz. ne olacağını nerde yaşayacağımızı biz seçiyoruz. patron biziz! bu bilgilerde kolay ve altın ışıklı olanı seçenler için.

Alıntıdır..