Bir sabah uyanın ve aslında insanüstü yeteneklere sahip olduğunuzu düşünün. Bir kez bu yetenekleri aktive ettiğiniz zaman bu yaşam da drama olmadan ideal bir yaşam sürecine geçebilirsiniz; tüm hastalıklara bağışıklık kazanabilir daha genç görünebilir isteklerinize ulaşabilir kısaca hayatınızı tümden gidişinin tersi yönden tezahür ettirebilirsiniz. Ancak potansiyelinizi genişletme bilinçaltına erişim sağlamak durugörü ve keskin sezgiler kazanabilme süreci “DNA aktivasyonundan” geçmektedir.

This 4 CD set is accompanied by Companion Guide. Each CD contains multi-dimensional shapeshifting organic soundscapes channeled with clear and impeccable intent from a deep connection with the Creative Muse. This cybershamanic ambient music is a transcendent and profoundly powerful tool for awakening and activating the full 12 strand DNA codex - our bridge between the multiple dimensions of matter and the Divine. The Companion Guide provides insightful transmissions about the vast potential of this transformational music - the next step in sound healing.

Imagine if you woke up one morning and realized that you had dormant superhuman abilities that were waiting to be unleashed.That once you activated these abilities you could manifest anything you desired in your life live a life without drama create your ideal physical body become immune to all disease and REVERSE the aging process. Imagine if you realized that you could actually change your blueprint of life your DNA to enable you to expand your creative potential provide access to your subconscious mind and become intuitive clairvoyant and know instantly what your purpose is in life. There is now a process which will allow you to do all these things and more and it is called DNA Activation.

Dna Activation - Level One - CD1 - Initiation
Dna Activation - Level One - CD2 - Initiation
DNA Activation - Level One - CD3 - initiation
DNA Activation - Level One - CD4 - initiation
Odyssey - Bioenergyfield Balancing And Harmonizing
Shambala - Abundance Opening Clearing

İNDİRME LİNKİ:


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

VEYA

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

(İndirme adresinin slow download kısmını tıkladıktan sonra bir kod belirecek yandaki boşluğa kodu yazın geri sayımdan sonra indirebilirsiniz. “Wupload” adresinin “slow download” butonu sayfanın altındadır. “Filejungle” adresinin “slow download” butonu hemen üsttedir. )

Bu çalışma da gizli ve açık telkinler yoktur. Bu çalışma da sadece ses titreşimlerinin bir araya getirelerek oluşturulmuş kulağa hoş gelen insanı dinlendiren ve bilinci yormayan bir müzik demetinden ibarettir. Japon bilim adamı Matsimo'nun "su deneyin de" ses titreşimlerine karşı suyun hafızasının olduğu ortaya çıktı. O halde şimdi insan vücudunun yüzde 70'den fazlasının su olduğunu ve bu suyun içinde hücre olduüğunu hücrenin içinde de çekirdek olduğunu bilirsek insan evriminin kendi bedeninde ki "suyun programlanmasın da" geçtiğini keşfetmiş oluruz.

ALINTIDIR.