Meditasyon nerede bireysel onun düşünme düşünce ötesinde bilinç bir gider bir ruhsal disiplin olduğunu. Bu referans tek bir noktada aklın konsantrasyon gerektirir. Bir çok dinin bir parçası olarak bilinir.

İnsanlar yapıyor meditasyon gibi bilincin daha yüksek bir devlet ulaşma daha büyük bir odak veya aklın rahat bir kare elde etmek için farklı hedefleriniz olabilir.

Meditasyon Tarihi:

Meditasyon ve uygulama ilk Hint medeniyetler arasında var olması bilinmektedir. Hint geri 2.000 yıl meditasyon ve teknik açıklar tarihli Kutsal Kitap. Şimdi bir uygulama milyonlarca insan tarafından tüm dünyada takip dönüştü. Yoga Sanskritçe bir kelime bir Hindu felsefesinin altı okulların ve meditasyon tanımlamak için kullanılır. Yoga amacı aklın bir sakin devlet ulaşmaktır.

Aklın ve düşünceli devlet hangi aklın var en yüksek devlet olarak kabul edilir. Ruh insan vücudunun yaşayan vücut ve vücuttan kendisini ayırt edemiyor kendisi belirlemiş. Tüm korkular bu kaygılar endişeler halsizlik kötü ruh ve beden ile tanımlamanın hata edecek.

Bir Bodhi ağacı altında Meditasyon Buda'nın aydınlanma elde vardı. Japonca Mahayana okullar Tendai konsantrasyon çok yapısal ritüel ile ekili durumunda. Tibet Budizm ve uygulayıcılar için tantra vurgulamaktadır. Tespih ve Hıristiyan pratik meditasyon bu nesne üzerinde duruluyor bir şeklidir. Hıristiyan meditasyon dua bir biçimi olarak kabul edilir. İncil ayeti memorization Protestan Hıristiyanlar bir uygulamadır. Müslüman tarafından barış duası ve beş günlük eylemlerin yürütülmesi için günün geri kalanında sırasında kendisine ilham vardır.

ALINTIDIR.