Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Favori renginize göre karakteriniz

  Favori renginize göre karakteriniz

  Sadece kıyafet seçiminizde değil dekorasyon ya da kullandığınız eşyalara kadar hayatınızın her alanında tercih ettiğiniz renkler karakterinizi ele veriyor.
  Konuşma tarzınız tokalaşma şekliniz ev dekorasyonunuz vb. birçok faktör kişilik özellikleriniz hakkında ipuçları veriyor. Favori renginiz de bunlardan biri...
  Karşınızdaki kişi kullanmayı tercih ettiğiniz en çok sevdiğiniz renge bakarak sizin sakin mi yoksa cesaretli mi olduğunuzu anlayabilir. Bakalım hangi renk ne anlama geliyor...
  İşte favori renginize göre siz:
  Beyaz

  Beyazı tercih eden kadın isteyerek ya da istemeyerek olsun kalbinin saf ve temiz duygularla dolu olduğunu ortaya koyuyor demektir. Nezaket kurallarına uyabilen yumuşak beraberinde de alçak gönüllü biri olmanın yanında asil olmak ve iyilik onun meziyetleri arasındadır. Gösterişli ve gürültü patırtılı bir yaşam onun için hiç de cazip değildir evi onun her şeyidir. Başka insanlara yardım etmeyi sever. Neşelidir ancak genel olarak sakin ve sessiz bir yapıdadır. Yaradılış gereği düzenli olması elinin her işe yatkın olması ve becerileri onun diğer olumlu özellikleridir. İtinalı ve pozitif düşünce tarzı onu zaman içinde sert ve acımasız birisi yapsa dahi adaletli ve doğru insan olması başkalarına karşı dürüst davranmasını sağlar.

  Yeşil

  İğneleyici tarzdaki cevapları seven alaycı hazır cevap insanlardır. Öne çıkan özellikleri de kıvrak zekalı olmalarıdır. Bu rengi sevenlerden yaşamda başarılı olamayanlar genel olarak alaycı pısırık fesat duygular taşırlar. Çoğu zaman bir alaycı üsluba espri savurganlığına sahiptirler. Bu nedenle ağız dalaşında onlarla baş edebileceğinizi hiç düşünmemelisiniz. Etraflarına karşı duyarlı olmaları olanı biteni anlamalarına oldukça yardımcı olur. Ancak beyinleri hareketlidir bedenleri değil. Bazıları vardır ki onlar tam anlamıyla tembel sınıfına girerler. Çoğunda sabırsızlık mevcuttur. Uzun yorucu işler onları enterese etmez.
  Mor
  Bu rengi tercih eden kadınlar lükse düşkündürler. Tarihe bile dönüp bir bakacak olursak; sosyeteye saray erkanına mensup kadınların ilk renk tercihleri hep mor renk olmuştur. Bu bir abartı değildir tamamen gerçektir. Mor rengi seven kadınlar içinde saltanat lüks zarafet rahat bir yaşam ün mevkii sevmeyen çok az bir kitle vardır. Tüm bunlara rağmen çalışmak için de hiçbir çaba göstermezler. Bazı şeyleri daima başkalarından beklerler kısaca 'armut piş ağzıma düş' deyimi onlar içindir. Bu gibi beklentilerin ardının arkasının gelmediğini bildiklerinden hiçbir zaman doymak bilmezler. Onların bazı ihtiyaçlarını karşılayanların kıymetini de bilmezler daima onlara yeni istekler için sürekli manevi baskıda bulunurlar. Kendilerini rahat hissetmeleri için sürekli iltifat beklerler.
  Sarı

  Sarı rengin parlak ancak koyu tonunu seven kadın dedikoduya fazla meyillidir. Durmaksızın konuşmayı çok sever. Davranış hareketlilik bakımından da durağan bir tablo sergiler. Böyle kadınlar yüzleri boş ve manasız baktığı zaman bilesiniz ki konuşulan konu ağır onlar bakımından anlaşılması zordur. Ancak konu hafifleyip de iş dedikodu safhasına girdiği zaman işte onları o an tutamazsınız. Sarıyı seven bu kadınlar özünde negatif kimseler değillerdir. Ama her şeyi bilmek istemeleri bu kişileri çekilmez kılar.

  Pembe

  Ahenkli neşeli kadınların rengidir pembe. Yürek kıpırtıları sanki uçar gibi olan mutlu kişilerdir bunlar. Ancak asla aşırılıkları hafif davranışları yoktur. Gereken durumlarda ciddi ağırbaşlı sorumluluklarının bilincinde olabilirler. Hayatın pek çok ağır konu ve gerçeklerden oluştuğunu bilirler ve sadece neşe için yaşamamayı öğrenmiş bir ruh halleri vardır. Çekingenliklerini saklamasını becerdikleri gibi bunu çok nadir olarak dışa vururlar. Coşku ateşli olma fırtınalar içerisinde yaşamaktan oldukça çok uzaktırlar.

  Turuncu

  Sıcakkanlı iyi kalpli dost bir insan istiyorsanız turuncu ve bu rengin tonlarını seven bir olukça idealdir. Soğukluk sertlik onların kitabında yok gibi bir şey diyebiliriz. İnsanlara göstermiş oldukları ilgide daima dengeli ve sevecendirler. Ne uzak soğuk dururlar ne de çok samimi laubali olurlar. Tam olarak orta kararın aşırılıktan çok daha iyi olduğunu savunurlar. Bu kadınlar kendilerine bir zarar verildiği takdirde bağışlayıcı asla kindar olmayan tiplerdir. Bu kişinin en büyük meziyetlerinden biri de hakkını savunması ve bunu karşısındakini kırmadan üzmeden yapmasını çok iyi bilmesidir.

  Kahverengi

  Kahverengi seven kadınların çok geniş hayal güçlerinin olduğu söylenmemektedir. Ancak yöntemlidirler ani duygusallıklar parlak zeka işaretleri onlarda pek de mevcut değildir. Bu kişiler için reel olan sakinlik kendi halinde olmak bunların yanında sessiz sedasız olmaktır. Olağanüstü eylemlerde bulunmadıklarından çok fazla derecede göze çarpmazlar gözleri de rahatsız etmezler. Bu rengi seven kadınlar ev işlerinde çok başarılı olurlar; ev işlerini büyük bir zevkle yaparlar. Onların kitabında düzensiz olmak rastgele bir iş yapmak yoktur. Sistem programdır bütün yaşamları. Bu sebepten de sistematik bir çalışma düzenleri mevcuttur. Çevresinde olanların kusurlarını bağışlayıcı hoşgörülüdürler. Yalanı sevmezler.
  Kırmızı

  Kırmızı seven kadınlar neşeli yasam dolu hayattan zevk almasını bilen kariyer sahibi kişilerdir. Bazen dengesizdirler. Hemen heyecana kapılırlar çabuk kızarlar öfkelenirler. Amatörce de olsa dans etmekten şarkı söylemekten hoşlanırlar bundan zevk alabilirler. Asla somurtkan durağan bir durumda olamazlar. Etrafları onlar açısından önemli değildir. Kim ne düşünürse düşünsün umurlarında olmaz kendi yaşamlarının arkasında durarak "Bu benim yaşantım size ne oluyor" der gibi bir ifadeleri vardır.

  Mavi

  Mavi rengi tercih eden kadınlar son derece derin duygulara sahiptirler. Bir şeye sevinmeye görsünler onu abartma yolu ile en üst noktaya çıkarırlar. Üzüntülerini de aynı bu biçimde gösterirler. Duygusal alanda iniş-çıkışları ani hızlı olur; tıpkı sevinç ve üzüntüde olduğu gibi bir an neşeli iken hemen akabinde üzüntünün kollarına kendilerini atıverirler. Bu duygu kontrolsüzlüğünden doğan ahenksizlik onları şaşkına çevirir. Kendilerini hiçbir zaman tam olarak anlayamadıklarından dolayı da kendilerinden emin değildirler. Ve her an; "Bana neler oluyor böyle" dediğini duyar gibi olursunuz. Daimi olarak korkuları vardır; her türlü telkin tedaviye rağmen korkuları ile yaşamayı tercih ederler. Derin acı yoğun düşünceler onların sıklıkla dalıp gitmelerine neden olur. Çevrelerine karşı ise sevgi dolu ve cömerttirler. Çevreleri onlar için oldukça çok önemlidir çünkü kendisinden kaynaklanan şikayetleri devamlı olarak çevresine aktararak teselli bulurlar. Bu hal kimseyi gücendirmez tersine o kişinin samimi biri olduğuna inanırlar ona saygı gösterirler.

  Gri

  Gri beceri ve sessizliğin adıdır. Bu rengi seven kadınlar iş hayatında iyi mesleklerde bulunur başarılı olurlar. Başka insanlar tarafından itici soğuk olarak isimlendirilseler de içlerinden sadece bir kısmi bu sınıfa girer. İçlerindekini dışa vuramadıklarından böyle bir duygu uyandırırlar. Bu kişilere sorarsanız da duyguları olur olmaz dışa vurmak gereksizdir. Tarafsız davranmaktan hoşlanırlar bundan da son derece gurur duyarlar. Kimileri ise duygularını içlerine hapseder ancak duygularını nasıl dile getirip hayata geçireceklerini bilmezler. Her konuda iyi bir uzman olurlar. Ancak bu kendi tercih ettikleri konular olur ise. Ve o alanlarının dışında başka bir alana ilgi duymazlar. Düşünce yapılarında mükemmellik zekalarıyla bütünleşir. İş yaşamında bütün yetenek ve olumlu yönlerini ortaya serdiklerinden ev içinde de sıradan bir ev kadını olmaları beklenemez.

  Siyah

  Siyah seven kadın hüzünlüdür kederlidir. Yaşam serüvenleri hayal kırıklıkları ve aldanmalarla geçer. Dışarıdan yaşam dolu neşeli görülseler de somurttukları günler boyunca hayalet gibi gezdikleri de olur. Bu kadınların kimi de sert ve soğuk olur. Siyah rengin parlak gösterişli olanını seçen kadınlar diğerlerine hiç benzemezler; neşeli mutlu huzurdan hoşlanan keyif alan kişilerdir.
 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  En nefret ettiğim renk kahverengi pembe ve mor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş