Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart İçine kapanık insanları en iyi anlatan 10 cümle

  İçine kapanık insanları en iyi anlatan 10 cümle

  Çevrenizde içine kapanık insanlar mutlaka vardır. Onları daha yakından tanıyabilmek istiyorsanız bu haberimiz sizin için...


  Kendinizi içe kapanık olarak mı tanımlıyorsunuz? Ya da içine kapanık olduğunu düşündüğünüz biri ile ilişki mi yaşıyorsunuz?
  İçine kapanık insanlar uzaktan bakınca soğuk eğlenmeyi ve gülmeyi sevmeyen insanlar gibi görünseler de yanlarına yaklaşınca kalplerini görünce ne kadar da tatlı insanlar olduklarını anlarsınız.
  İşte içine kapanık insanları en iyi anlatan cümleler...

  1- Sevdikleri insanlarla sessiz zamanlar geçirmeye ihtiyaçları vardır


  İçine kapanık insanlar sessizdirler hem de kafalarının içindeki ses oldukça yüksek olmasına rağmen. Öyle ki bazen onları sevmek ihtiyaçları olan sessizliğe saygı duymak anlamına gelir. Sevildiğini hissetmesi için havada sevgi sözcüklerinin uçuşmasına gerek yoktur. Sadece yanında olmanız ve sessizliği de paylaşabilmeniz onun için yeterlidir.
  2- Aşık oldukları insan için konfor bölgesinden çıkabilirler


  Esnektirler bazı dönemlerde daha dışa dönük davranabilirler. Aslında bunu sadece gerçekten kendilerine çok şey ifade eden insanlar için yapabilirler. Yani sizinle kalabalık bir düğüne katılmayı göze aldıkları zaman ertesi gün onlara yeniden şarj olmaları için dokunulmazlık verebilmelisiniz. İlişkinizi dengede tutmak istiyorsanız elbette...  3- Kalplerini sadece özel olduğuna inandıkları insanlara açarlar

  Eğer hali hazırda sizinle birlikteyse bu riski almaya değer olduğunuzu düşünüyor demektir. Kabuklarının içini görmeyi hak ettiğinize inanıyor ve buna izin veriyor demektir. Savunmasız kaldıklarını düşünseler de buna değecek insanların varlığını inkar etmezler.  4- Dinlemeye fazlasıyla değer verirler


  Dinlemek bu insanlar için sevginin bir göstergesidir. Konuşmadan önce düşünürler. Eğer size bir şey anlatmaya karar verirlerse bunun kesinlikle doğru ve önemli olduğunu bilmelisiniz. Kelimeleri hafife almazlar yanlış mesaj vermemek için ellerinden geleni yaparlar. Çok iyi dinleyicilerdir ve karşılığında da aynı saygılı tavrı görmek isterler.  5- Uzak veya soğuk görünmek istemezler

  Eğer içine kapanık birisini severseniz kendinizi ara sıra olsa da onun dünyasında bir yabancı gibi hissetme riskiniz var demektir. Kendi dünyalarında yaşıyor gibi görünebilirler çünkü sürekli düşünüyor ve gelişiyorlardır bu onların kişiliklerinin bir parçasıdır. Ama bu sizi dışladıkları anlamına gelmez.  6- Genellikle dışa dönük insanlara aşık olurlar

  İçe dönük insanlar dışa dönük olanlara hem hayranlık duyarlar hem de kıskanırlar. Sosyal ilişki ve becerilerinizin farkında olup bunu nasıl kolaylıkla yapabildiğinize inanamazlar. İşte bu onlara çekici gelir ama bir taraftan da ürkerler. Asla olamayacakları bir şeyle karşı karşıya olduklarını bilir ve kendilerinden sessiz dünyalarından eninde sonunda sıkılacağınızı düşünürler.

  7- Her şeyi önce kafalarının içinde hallederler

  Zamana ihtiyaçları vardır. Çünkü her şeyi önce kafalarının içinde halleder kelimelerini dikkatle seçerler. Reaktif bir tartışmanın içine balıkla atlamak içe dönük bir insan için hiç hoş olmayacaktır. Ama konuşmaya hazır olduğu zaman nerede durduğunu ve ne demek istediğini net olarak anlayacaksınızdır.

  8- Anlaşılabilmek isterler

  Sevdikleri insanların kendilerini anladıklarına güvenirler. Bazen kafalarının içinde gereğinden fazla yaşarlar. Birçok şeyi aşırı düşünürler. Bu durumu anlayan bir insanla ilişki yaşaması onun daha paylaşımcı ve ulaşılabilir olmasını kolaylaştırır. Merak ettiğiniz bir şey olduğunda ona sormaktan çekinmeyin. Farkındalığınızın ve kendisine ulaşma çabanızın hakkını verecektir.  9- Eğlenmeyi ve gülmeyi severler

  Geniş kitlelerden alabilecekleri enerjiyle beslenmemeleri gülmeyi ve eğlenmeyi sevmedikleri anlamına gelmez. Aslında çoğunlukla güvendikleri insanlarla paylaşacakları çok kuvveti bir mizah anlayışları vardır. Sessiz bir ruh hiçbir anlamda sıkıcı olmak zorunda değildir.

  10-Mutlu olduğunuzu bilmeyi severler

  İçine dönük insanlar farklı olduklarını bilirler. En azından diğer insanlardan farklı hissettiklerinin farkındadırlar. Herkesin birbirine benzemesi veya aynı şeylerden zevk alması zaten mümkün değildir. Ama sizi mutlu etmekten çok hoşlanırlar mutlu olduğunuzu bilmek isterler. Çok da gizemli değiller öyle değil mi? İçine kapanık insanlar aramızdaki en sadık destekleyici canlandırıcı ve huzurlu ruhlardandırlar.

  Bizden size tavsiye: Karşınıza içe kapanık bir insan çıktı ve onu seviyorsanız bu fırsatın keyfini çıkarmaya ve hakkını vermeye bakın.


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  teşekkürler. bir kere okumakla yetinmedim iki kez okudum.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Her bir kelimesi beni anlatıyor.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Aşırı içime kapanık insanım. Bu yüzden insanlar benim kendini beğenmiş ve egoist biri olduğumu düşünürler.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Daha güvenilir oldukları kesin. Yalaka değiliz. Sevdiğimiz kişilere kalbimizi açarız. (:
  Nastenka, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş