Göğüsler nasıl büyür? Gögüsler nasıl dikleşir? Göğüsleri büyüten ve dikleştiren bitkisel tedavi nedir? Göğüsleri büyütmek ve dikleştirmek için ne yapmak gerekir? Göğüslerin büyümesine hangi bitkiler faydalı olur? Dolgun ve güzel göğüsler için ne yapılır?

Hangi bitkiler göğüslerin büyümesine yardımcı olur?

Alternatif Tıp tamamen doğal ve hiçbir risk unsuru bulunmayan bitkisel tedaviler sunmaya devam ediyor. Ameliyat olmadan göğüsleri büyüten ve dikleştiren bitkisel bir tedavi olarak Preparat (Probust) sunuyor. Preparat (Probust) kadındaki hormonları dengeleyen yan etkisi bulunmayan 8 bitki karışımından elde ediliyor. Preparat (Probust) göğüsleri istediğiniz ölçüde büyütüp dikleşmesini sağlıyor.

California Bradford Research Institute’den Prof. Dr. Robert Bradford’un araştırmasına göre bu bitkisel karışımla 9 ay içinde göğüslerde 75 cm. büyüme olmuştur.

Kadınların regl dönemi sıkıntılarını %95 azaltmıştır.

Preparat (Probust) ın içeriğindeki bitkiler:
Damiana: Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.
Melek otu: Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu kabızlık diyabet kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasına etki gösterir.

Oğul otu: Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını çözer.

Aslan kuyruğu: Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

Bostan otu: Çok eski yıllarda sarılık böbrek/ mide rahatsızlıkları migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Testere palmiyesi: Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur.

Yam kökü:Meksika’da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür.

Kara hindiba: En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan’da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa’da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir.

Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3′er kapsül alınır. Etkiyi artırmak için kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle alınmalıdır.