Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart En Tuhaf Mucizeler
  Mucizelerin kendisi hali hazırda tuhafken kendi aralarında bile daha tuhafları bulunabiliyor.

  Willard Fuller - Genelde fiziksel yaraları iyileştirenler ruhani kişilerin ölümcül hastaları iyileştirdikleri iddaa edilir. Fakat Fuller daha basit yaralar üzerinde yoğunlaştı ve 1940'dan 1970'e kadar diş hastalıklarını iyileştirdiği iddaa edildi. Hatta dişindeki oyuklardan şikayetçi bazı hastalar bir anda dişlerinde altın dolgular oluştuğunu farkettiler.

  The Statue of Cartago – Costa Rica - 1635 yılında küçük bi kız çocuğu yolda yürürken bir heykele rastlar. Çocuğunu tutan bi anne şeklindeki heykeli eve götürür fakat ertesi gün heykel evden kaybolur ve tekrar bulduğu yere geri döner. Tekrar heykeli eve getirir ve ertesi gün tekrar yola ger döner.En sonunda bir rahibe götürülen heykel şu an Nuestra Señora de los Angeles Kilisesi’nde durmaktadır.
  Seminole Finans Binası - 1996 yılında Florida’da Meryem Ana’nın görüntüsü Seminole Finans Binası’nın duvarlarında görüldü. Gökkuşağı renklerindeki bu görüntüyü görebilmek için yaklaşık 500.000 insan buraya akın etti.

  Saint Clelia Barbieri - Katolik mezhebinin kurucularından da olan italyan Saint Clelia Barbieri 23 yaşında tüberkülozdan hayatını yitirmişti. Görüntü olarak insanların karşısına çıkmasa da sesinin hala duyulduğu iddaa edilmektedir. Soprana bir vokal olarak şarkılar söylediği ve bir kilise korosunun da ona eşlik ettiği söylenmektedir.

  Roman Eucharist - 595 yılında Roma’da bir manastırda rahibelerden biri ekmek ve şarap getirirken bunların İsa’nın eti ve kanı olduğu düşüncesiyle güldü. Papa Aziz Gregory kadını manastırdan kovdu. Çok kısa bir süre sonra ise kadının elindeki ekmek ve şaraplar gerçekten et ve kana dönüştü.

  Martin de Porres - Peru’lu bir rahip olan Porres’in hastaları iyileştirebilme ve aynı anda iki yerde birden olabilme yeteneği olduğu iddaa ediliyordu. Aynı zaman diliminde hem Japonya’da hem Meksika’da bulunduğunu iddaa edenler bulunmaktadır.

  Joseph of Cupertino - İtalyan Fransisken rahibi Joseph of Cupertino 1630 yılının Ekim ayında sergilediği levitasyon gösterisi ile izleyenleri hayretler içerisinde bırakmıştı.Francis of Assisi’yi bir süre havaya kaldırmıştı ve Francis kalabalığın üzerinde havada yürüdükten sonra tekrar yere inmişti.
  Fatima Portekiz - Portekiz’de Fatima yakınlarında Cova da Iria’da 1917 yılının Ekim ayında 3 çocuk çoban Meryem’i görürler ve Meryem onlara bir tarih verir ve bu tarhite bir mucizenin gerçekleşeceğini söyler. Tam söylediği iddia edilen tarihte öğle vakti güneş zikzaklar çizerek hareket eder ve bu olay 1930 yılında kilise kayıtlarına da geçer.
  St. Bernadette - Katolik Kilisesi’ne göre bazı insanların bedenleri ölümden sonra şekil değiştirmeden kalabiliyor.Bunun nedeni ise inançlı kişilerin ölümden sonra değişime uğramadan yolculuklarına devam edebilmesiydi. Bedenler mumyalanmamalarına rağmen hiçbir çürüme belirtisi göstermiyorlar. Bunun en önemli kanıtlarından biri ise 2012 yılı itibariyle ölümünden bu yana 130 yıl geçmiş olmasına rağmen St. Bernadette’in hiç çürümeden durabilmiş bedenidir.

  Atika Japan Statue - Agnes Katsuko Sasagawa adındaki rahibe 1973 yılında Meryem’in gördüğünü iddaa etti ve daha sonra ellerinde İsa’nınkine benzeyen yaralar oluştu ve kanamaya başladı.Aynı yılın mayıs ayında kilisedeki ahşap Meryem heykelinde de aynı yaralar görüldü ve kanamaya başladı.Birkaç yıl boyunca da heykelden kan ter ve gözyaşı gelmeye devam etti.Yapılan incelemeler bu salgıların gerçek bir insana ait olduğunu ortaya çıkardı.Olaydan sonra rahibe Agnes’in sağırlığı hiçbir tedavi görmemesine rağmen tamamen iyileşti. Kaynak: listemiste

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bilmediğimiz daha kaç kişi var acaba?

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  6. hisleri kuvvetli olan çakraları açık olan insanlar var.
  Anlattıklarında deli deriz böyle kişilere ama gerçekleri kabul etmek lazım. Mucize insanlar var hayatta.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş