işte size ruhsal görünüzü açmak için başmelek Rafael in yardımını almanın çok etkili bir yolu:

1. bir kaç derin nefes alıp içinizden “başmelek Rafael lütfen şimdi bana gel” deyin. Siz daha cümlenizi bitirmeden o yanınızda olacaktır.melekler aynı anda birçok kişiyle birlikte olabilir ve Rafael kendisini yardıma çağıran herkese yardım edebilir.

2. içinizden Rafael den sağ elini iki gözünüzün arasındaki alana koymasını isteyin. O elinden üçüncü gözünüze parlak bir şelaleya benzeyen güzelimzümrüt yeşili bir şifa ışığı aktaracaktır.oruhsal görünüzü engelleyen inatçı korkuları temizlemek için size bu şifa enerjisini yollarken o bölgede bir kaıncalanma hissedebilirsiniz.bu ışığı istediğiniz kadar çok içebilirsiniz.

3. ondan sonra lütfen Rafael e bu yardımı için teşekkür etmeyi unutmayın. Sizin sevinciniz ve şükran duygunuz onun beklediği tek karşılıktır.

lütfen vizyon almak için çok aşırı zorlamayın.her ne zaman kendimizi zorlarsak ya da fazla çabalarsak ego ‘muzu kullanıyor oluruz.egogerçek ilahi rehberliğin anti-tezidir.semavi alemden düzenli bir iletişim akışı almanın kuralı kolayca yapmaktır.bizin ilahi yardımı zorlamamız gerekmez.zorlama Tanrı nın bizim için olmadıgı inancından kaynaklanır.oysa durum bunun tam tersidir.bizim yalnızca yardım isteyipsonra da gelen vizyonları farketmemiz gerekir.

( Saygılar)
( Yazının bir kısmı başkasına ait. (Alıntıdır)
Siz denedinizmi oldumu demeğin Deneğiniz ve sonuçları yazınız.