Forumda eminimki Kaşık Bükmek isdiyen çok arkadaşımız ve kardeşimiz vardır.

Kaşık Bükmek bu kadar zormudur Arkadaşlar?
Tabikide zor değildir Aksine Kolaydır.
Kaşık Kimdir Bir metal Parçası Altı üstü Bir metal parçasıdır

Bunu bükmekte Ne varki Bizler İçimizde enerji akan Bir tüp değiliz Bunu anlıyalım. Düşünerek haraket etme kabiliyetimiz Vardır.

Artık Gözümüzde Ufak bir kağıt parçası dahi Büyümüş durumda.

Şimdi Kaşığı Elinize Alın çay kaşığı olmasın Büyük yemek Kaşığı Olsun.

Elinize Kaşığı Aldınız Ciddi ve İnançlı Bir şekilde kaşığa Bakın ve dışınızdan Şu sözleri tekrarlayınSen Bir kaşıksın Ufak Bir metal Parçasısın ve Bükülüceksin Sana emrediyorum bunu tekrarlıcaksınız sakin ve ciddi bir şekilde Ve daha sonra kaşığın alt tarafından pamuk gibi Hafifçe tutun ve enerjinizin Üstten yani kafanızın üstünden içinizden Omuzlarınıza aktığını ordan kollarınıza ordan bileklerinize aktığını ve ordan ise ellerinize aktığını düşünün ve Ordan ise o enerjinin kaşığa aktığını ve kaşığın çukurlu olan bölgesine yerleştiiğini düşünün ve dikkatinizi asla bozmayın ve enerjyi yerleştirmiş oluyoruz

Şimdi oraya koyduğunuz enerjiği serbest bırakın Nasıl serbest bırakıcaz diceksiniz. burda kendinizi biraz serbest bırakın düşüncenizi serbest bırakın Ama sakın kaşığa bakarken dikkatinizi dağılmasın o yerleştirdiğiniz enerji Artık serbest düşünceği Serbest bıraktığınız zaman sorun yoktur. Burası önemli Dikkatinizi bozmadan Kaşığa 3 kere Emrediyorum BükülEmrediyorum BükülEmrediyorum Bükül diyin ve ne tarafa bükmek isdiyorsanız onun eridiğini ve büküldüğünü düşünün ve Buna İnanın.

Kaşık bükülecektir. İlk denemenizde 2 cm bükülür. daha sonra bu 3-4 e çıkar ve bu şekilde geliştirirsiniz. bir anda tamamen bükebilirsiniz bu inanç ve arzunusa kalmış Birşeydir.

Bir çoğumuz Düşünerek Hayal edemiyorum Dicektir.

Bunun İçinde Meditasyon Öneririm. ve Yüz ve beyin kaslarınızı gevşetmeği öneririm.

Sorularınız ve sıkıntılarınız olursa Bu konudan ulaşabilirsiniz.

Alıntıdır.