Choronokinezi Nedir?!

Chronokinezi bir insanın kendi zaman boyutunu ileri veya geriye kaydırmakır kısacası zaman kontrolü. Eğer kendinizi yavaşlatırsanız herkez sizi sanki slow motion daymışsınız gibi görür ama siz onları aşırı hızlı görürsünüz. Hızlandırırsanız da tam tersi olur herşey size yavaş gelir onlar için siz olağan üstü hızlı olursunuz.( En güzeli ise tehlikeli bir anda zamanı hızlandırır ve oradan ışınlanır gibi uzaklaşabilirsiniz )

Bir saat alın ve bu saatin her saniye bir tık sesi çıkardığından emin olun. Saati alın ve dinlemeye çalışın sese konsantre olup o sesin yavaşladığını veya hızlandığını imajine edin. Bunu bir kaç dakika yapın ve kontrol edin eğer tik tak yavaşladıysa veya hızlandıysa başardınız demektir. Bunun üstüne çalışın ve saatsiz başarın.

1.adım

Bir saat alın ve bu saatin her saniye bir tık sesi çıkardığından emin olun. Ve rahat bir yere geçin.

2.adım
Şimdi saati dinleyin Tik Tok Tik Tok şimdi tik tok seslerinin aralıklarına dikkat edin ve odaklanın sessizliğiniz sizin en büyük avantajınız olacaktır. Zaman diye bir şeyin size hükmedemeyeciğini zamanın insanoğlu tarafından yapıldığına inanın.

3.adım

Şimdi dikkatlice tik tok ları dinleyin tik tok ların arasındaki boşluğa konsantre olun ve bu boşlukların yavaşladığını/hızlandığını düşünün.

ve 4.adım

Bunu bir kaç dakika yapın ve kontrol edin eğer tik tak yavaşladıysa veya hızlandıysa başardınız demektir. Bunun üstüne çalışın ve saatsiz başarın..

SaygılaR..

Alıntıdır.