Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Lightbulb Telekinezi Dersleri

  Psi Wheel  1) Videoda Uyguladığım teknik ;

  * İlk önce Psi Wheel Yapmadan Önce Su Şişesi kapağını alın ters çevirin ve önünüze koyun. 10 dakika boyunca ortasına bak. Ne ilerletmeye Çalışın nede başka birşey yapmaya. Sadece Bakın.

  * 10 Dakika Sonra Psi Wheelinizi Hazırlayın.

  Malzemelerimiz videoda göründüğü gibi SilgiİğneKağıt.

  Silgi yerine kartonumsu Birşeye Koydum İğneyi.

  * Şimdi Psi Wheelimizi Hazırladıktan Sonra Biraz Wheelden uzaklaşın ama fazla değil aranızda 15-20 cm fark olsun. Daha sonra İki Elinizi Wheelin yanına koyun. Wheel İle Elinizin Arasında 5 cm fark Olsun.

  Şimdi Sadece Wheele Bakın.

  Kağıda İyice yoğunlaşın.

  Tüm enerjinizin Yukarıdan Ensenizin ordan Omuzlarınıza aktığını düşünün.

  Ordan Kollarınızaordan Bileklerinizeordan ellerinize aktığını düşünün.

  ve Kağıda o enerjiyi yuvarlak top şeklinde yerleştirin

  ve içinizden Hangi tarafa dönmesini istiyorsanız.

  Örnek: Sağ Olsun. Sağ tarafa hızlıca dön diye 3 kere tekrarlayın ve yerleştirdiğiniz enerjiyi bırakın gitsin. Serbest bırakmış olacaksınız.
  Ve Wheel Haliyle hızlıca Dönecek.

  2) Şimdi İkinci Tekniğimize gelelim.

  *Wheele İyice yoğunlaşın

  Dikkatinizi ve konsantrasyonunuzu bozmayın

  Onun için Önceden kapak çalışması yapmak Ön hazırlık Bir nevi.

  Şimdi Wheele Yoğunlaştınız. Ellerinizi tekrar Wheelin yanına koyun ve Avuç içlerinizden Wheele doğru Soğuk bir esinti gittiğini düşünün.

  Ellerinizden Hava çıktığını ve o esintinin Wheele doğru estiğini düşünün.

  Wheel dönecektir.

  Çalışma Sonrası Beyninizi ve yüz kaslarınızı İyice gevşeyin ve Topraklama Yapın.

  Odanın içinde Rüzgar ve esinti olmamasına dikkat edin.

  1.
  Enerjinizi yönlendirmeye Çalıştığınızda Yönlendirememe sebebiniz genellikle Sinir ve Strestir Bu sizi etkisi altına Alır ve enerjinizi yönlendirmenize izin vermez.

  2. Şimdi Telekinezinin Bize herhangibi bir zararı yoktur. Bazılarımız zararı olduğunu düşünür. Bazılarımızda Varlıklardan kaynaklandığını düşünür. Bunu unutun. Şimdi Enerji akımınızı Neyin kestiğini Size Söyliyim. KorkugüvensizlikKuşkuŞüpheKendini yargılama durumu telekinezi yapmanızı önlemeye yeter artar zaten.

  3.
  Şimdi kafanızı Serbest bırakınKafanıza Birşey takmayın.

  4. Şimdi Çoğumuzun hatası şu.( Niçin yapamıyorum Niçin Olmuyor) Böle diyip asla kendinizi sıkmayın. Başarısız Olursanızda Suçu kendinize aramayın. Bu cisimden kaynaklanır.Yani cismin oynamadığını gösterir.

  Not: MeditasyonTopraklamaAçma ve germe Bunları yapmayı unutmayın.(Çalışma sonrası.)

  Psi wheel başaran arkadaşlarım Muhakkak video çeksinler. ister 1 tur olsun 2 ister 2 tur.

  (İyi forumlar)
  (Bir dahaki videoda görüşmek üzere)
  (Sevgi ve Işığımla Kalın)

  Gelecek Dersler

  Su Kontrolü ;

  Youtube Link:

  Pipet Döndürme ;  Kaşık Bükme ;
  Pratik telekinezi egzersizi:
  Telekinezi yeteneğinizin su üstüne çıkması için yapabileceğiniz bir dizi egzersiz vereceyim. Bunları sabırla uygulayın. Neyin ne zaman ortaya çıkacağı hiç belli değildir. Tam ümidinizi kesip de masadan kalkarken bir anda telekinezinizin devreye girdiğine bile şahit olabilirsiniz...

  Yanan bir mumu nefesinizden etkilenmeyecek bir uzaklıkta masanızın üstüne koyun. Odanızda alevi etkileyebilecek hava akımının bulunmadığından emin olunuz. Kapı ve pencereleri kapatın. Mum alevi düz olarak yanmalıdır. Mumun karşısına geçin ve oturun...

  Aleve konsantre olun... Kendinizi sıkmadan ve kesinlikle zorlamadan aleve bakışlarınızı Yanan bir mumu nefesinizden etkilenmeyecek bir uzaklıkta masanızın üstüne koyun. Odanızda alevi etkileyebilecek hava akımının bulunmadığından emin olunuz. Kapı ve pencereleri kapatın. Mum alevi düz olarak yanmalıdır. Mumun karşısına geçin ve oturun...

  Aleve konsantre olun... Kendinizi sıkmadan ve kesinlikle zorlamadan aleve bakışlarınızı yönlendirin. Düşüncelerinizi sadece alev üzerinde yapacağınız değişikliğe sabitleyin. Yoğunlaşın... Alevin sağa sola ya da geriye doğru yatmaya başladığını düşünün. Bunu isleyin...

  Konsantrasyonunuzu mümkün olduğunca uzatın. Konsantrasyonunuz bozulursa tekrar kendinizi yaptığınız çalışmaya yönlendirin. Sadece isteğinize konsantre olun. Gözlerinizi kırpabilirsiniz. Enerjinizi bu işe yönlendirirken gözünüzün önünde alevin eğildiğini imajine ederek canlandırabilirsiniz. Unutmayın ki konsantrasyon çaba değildir... Konsantrasyon yoğunlaşmış dikkattir. Bu inceliklere çalışmanız sırasında önem veriniz. Her türlü çaba fiziksel olarak gerginlik yaratır. Ve her şeyden önemlisi enerjinizi serbest bırakmanızı engeller.

  Düşünce enerjinizi alevin bükülmesi için konsantre ettikten bir süre sonra serbest bırakın... Çalışmanızın en önemli noktası işte bu andır... Sonra tekrar konsantrasyonunuza devam ediniz... Ve birkaç dakika sonra tekrar serbest bırakınız... İşte tam bu anlarda alevinizin büküldüğüne şahit olabilirsiniz.

  Cisim İlerletme Metot:
  Herkes bir cismi veya eşyayı Haraket ettirmek İsdiyecektir. Anlatıma geçeyim.

  Küçük bir cisim İle başlıyalım Önümüze bir tane kapak koyalım ve o kapağa 5 dakika boyunca Sadece Bakalım ama Haraket ettirmeye çalışmayın Sadece bakın. Tüm enerjinizi Ellerinize toplayın ve o Ellerinize topladığınız Enerji ile Kapağı İttirmeye çalışın Bunu Yaparken kapakla Eliniz arasında Mıktanıs gibi itme gücü Olucaktır. Eyer Olmuyorsa Mıktanıs gibi İtme gücünü gerçekleştirmek için iki Eliniz birbirine baksın aralarında 5 cm fark olsun ve o şekilde bekletin 1-2 dakika sonra birbirlerine hafifçe yaklaştırın ve uzaklaştırın Ellerinizin arasında İtme gücünü Kendinizde görüceksiniz. Aynı şekilde Ellerinize toplayıp bu enerjiyi Ufak cisimleri Haraket ettirebilirsiniz..(Selametle)

  -Ünal

  Belirli bir Cisme konsantrasyon :
  Konsantrasyon çalışmalarının en temel metotlarından biri seçilen her hangi bir obje üzerinde belli bir süre dikkatin odaklanmasıdır. Bu çalışma için her hangi bir obje seçin ve odanıza çekilerek sakin ve sessiz bir şekilde o cismin karşısına geçip oturun. Seçeceğiniz objenin bir mum alevi kalem bardak gibi küçük objeler olması daha iyidir.

  Hiç bir şey düşünmeden seçtiğiniz objeye konsantre olun. Kısa bir süre sonra o eşya hakkında çeşitli fikirler şuurunuza üşüşüverir. O eşyanın ismi ya da etiketi gördüğü iş güzelliği ya da çirkinliği; onunla ilgili daha önceden edinmiş olduğunuz bir çok düşünce zihninize gelmeye başlayacaktır. Bunlar geçmiş tecrübelerden kaynaklanan önceden algılanmış fikirlerdir. Şimdi ise bunlar o anki tecrübelerinize engel olan şeylerdir. Bu fikirleri fark ettiğiniz anda bırakın uzaklaşıp gitsinler.
  Siz karşınızdaki objeye dikkatinizi yöneltin ve sadece onu düşünün bir başka düşüncenin zihninizi bölmesine izin vermeyin. İlk başlarda dikkatinizi sadece o obje üzerinde tutmakta oldukça zorlanabilirsiniz. Sabredin ve bu çalışmayı her gün en az 4 - 5 kez tekrarlayın. İlk alıştırmalarınızın süresi 1 dakika civarında olmalıdır. Daha sonraları bunu 5-10 dakikaya kadar çıkartabilirsiniz.

  Bu çalışmalarınızı iş yerinizde okulda ya da herhangi bir yerde de yapabilirsiniz.
  Çalışmanız süresince konsantrasyon isteğinizi canlı tutun. İçinizdeki yoğun konsantrasyon isteği sizi başarıya yaklaştıracak en önemli etkendir.

  Bıkmadan usanmadan bu pratik uygulamayı sürdürün. Zaman içinde konsantrasyon yeteneğinizin hızla arttığına şahit olacaksınız. Bu çalışmalar ileride başka alanlarda da size pek-çok yararlar sağlayacaktır.

  Çevrenizde yapmakta olduğu bir işe tamamıyla kendini verememekten şikayet edenler varsa onlara da bu alıştırmaları tavsiye edebilirsiniz.

  Alıntıdır.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Telekinezi Teknik 1.

  Öncellikle Merhabalar.

  Şimdi Psi Wheel İle Başlıyalım.
  İlk önce rahatlayın ve gevşeyin Psi wheelinizi masanın üzerine koyun.

  ve Psi Wheelinizden 2 metre uzağa gidin.
  Daha sonra Psi Wheele iyice yoğunlaşın 2-3 dakika kadar.

  daha sonra Sağ eliniziKalbinize Koyun ve En mutlu Anınızı Düşünerek O enerjiyi oradan Çekin ve o enerjiyi yerleştirin Wheele.

  Daha sonra Dikkatinizi Bozmadan Yakınına kadar giderek Elinizi Wheelin yanına veya üstüne koyun wheel ile eliniz arasında 5 cm fark olsun.

  Şimdi yerleştirdiğiniz enerjiyi wheelden serbest bırakın. Uçup gitsin ve hemen arkasından 3 defa Hızlıca dön Hızlıca dön diye tekrarlayın Dışınızdan Yapın Bunu.Muhakkak dönecektir. Eyerki Baktınız Dönmüyor Bağırarak Uygulayın.

  Çalışma sonrası 5 dakika topraklama Yapın.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Telekinezi Teknik 2.

  Öncellikle Psi wheel Çalışmadan Önce kapak çalışmasını uygulayın 10 dakika.

  Bu sefer ellerimizi kullanmadan Döndürüceksiniz.

  Şimdi Psi Wheelinizi masaya koyun 2 metre uzaklaşın.
  3-4 dakika Psi wheele iyice yoğunlaşın.

  Kağıtla Bir Olduğunuzu Hissedin.
  Daha sonra Dikkatinizi BozmadanZihninizde kağıdı canlandırın ve pervana gibi hızlıca döndüğünü düşünün. gözleriniz açık olsun. ve bu şekilde bir kaç dakika dikkatinizi bozmadan devam edin.

  Eyer Olmaz İse Kağıdı zihninizde canlandırın ve dikkatinizi bozmadangözlerinizi kapayın
  ve Kağıdın hızlıca döndüğünü düşünün.
  daha sonra gözlerinizi Açın ve hızlıca dön diye 3 kere dışınızdan Seslenin.

  Eyer Halen dönmez İse. Yakınıza gidin ve Dön diyerek Bağırın.

  Çalışma sonrası 5 dakika topraklamaya Yapın.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Telekinezi.

  Arkadaşlar. Üstte verdiğim programı Biraz daha zorlaştırıyorum.

  Aynı Şekilde Çalışmalarınıza devam edin.
  Fakat 1. Meditasyon 40 dakika olacak.
  2. Kapak Çalışması 15 dakika olacak.ve günde 3 defa olacak. Sabah 1. 2. İkindiden sonra.
  3. Yatmadan Önce.

  günde en az 2 defa meditasyon yapılacak. 1 sabah. 2 İkindiden sonra.

  günde en az 2 defada topraklama yapılacak Çalışması Sonrası Açma ve germe yapılacak.
  Yatmadan Önce Muhakkak yapın.

  Son olarak Psi Whelimize gelince. İğnein üstüne 1 kağıt koymayın.

  2 kağıt koyun ve ağırlığını Arttırın.

  Daha sonra bu Şekilde Çalışmaya devam edin.

  Size Birde Metot vericem.


  Aynı şekilde başlamadan önce Kapak çalışması yapın.
  daha sonra Psi wheelinizi alın karşınıza 3 dakika yoğunlaşın.

  sağ elinizi wheelin üstüne koyunfakat kağıt ile elinizin arasında 5 cm aralık olsun.

  ve tüm enerjinizin tepeden aşşağıyaomuzlarınıza kollarınıza ordan bileklerinize ordan da avuç içinize aktğını düşünün ve bu enerjini Psi whele doğru aktığını ve yayıldığınızı düşünün.dikkatinizi bozmadanenerjinizi serbest bırakmayın.daha sonra 3 defa hızlıca dön diye dışınızdan tekrarlayın ve o sırada enerjiyi serbest bırakın. wheel ya düşecektir.

  ya kıpırdıyacaktır. Yada hızlıca dönecektir.

  ve en önemlisi:
  Beslenmenize dikkat edin.

  Başarılarınızın devamını diliyorum.(Ünal)
  (iyi forumlar)

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Telekinezi Teknik 3.

  İlk önce Psi Whelinizi hazırlayın.
  Çalışma öncesi kapak çalışmasını tekrar uygulayın.

  Psi Wheel den 2 metre uzağa gidin.
  Psi wheele yoğunlaşın.

  Sağ elinizi kalbinize koyun.fakat dikkatinizi bozmayın.

  ve en mutlu en güzel ânınızı düşünün
  ve o enerjiyi oradan çekin ve elinizi Wheele doğru yavaşca uzatın.

  ve dışınızdan 3 kere dön diye tekrarlayın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş