Beyin Gücünüzle bi Lambayi patlatirsin desek "hadi ordan!" diye cevap aliriz

Su anda o kadar siklikta olmasa bile lambalar BAZEN birazda olsun titriyor. yani anlayacaginiz beynim o sersemlik döneminden çikti ve hersey yerine oturdu.

Örnegin uyumadan önce yatakta yatirken lambaya bakip denemeler yaparim ve titrer.

Eger Telekinezi olayina daha yeni girmisseniz ve psi-wheel'iniz firil firil dönüyorsa oturdugunuz yerde hafif uzanin ve alistirmayi deneyin. muhtemelen basarili olacaksiniz.

Alıştırma
* Rahatça oturun ve isiga gözlerinizi dikin. gözleriniz kamasiyorsan vazgeçin sonra deneyin.
* Beyninizi zorlayipda garip duygulara kapilmayin (hani bisey yapicakmis gibi ugrasip kafanizda yaptiginiz hareketlerden bahsediyorum)

* Bu sizin ilk denemeniz o yüzden gözlerinizi kismayin ve zorlamayin.

* GÖZ KAPAKLARINIZI "rahat birak"IN.

* Isiga odaklanin ve isigin pariltisinin arttigini düsünün Hayal edin. Bunu yaparken beyniniz hala daha rahat göz kapaklariniz serbest durumda olmali.

Bu olayi hayal ederken isigin pariltisi artmaya baslayabilir yada görüntü titremeye baslayabilir. Heycana kapilip durmayin desemde yine durucaksiniz eminim (bende durdum )

Önemli NOT= Bunu denerken daha güçlü etki etmek isterseniz isigin arttigini hayal ederken durmayin ve durmadan deneyin. yani örnek olarak yumrugunuzu sikip sikip birakmayin hep/ durmadan sikin. o zaman olay daha güçlü gerçeklesir.

Bu denemelerden sonra girdiginiz her odada isiklar hafif hafif titreyebilir ve bazende sinir bozucu olabilir. yada oturdugunuz yerde aniden ışık çok yüksek bi pariltiyla bi kaç saniyeligine durabilir. ama sunu unutmayin hersey yerli yerine oturunca gücünüz azalmis gibi hissedeceksiniz daha sonra içinizdeki güç tekrar uyaninca çok sıkı çalsin ki bu yeteneklerinizi unutmayasiniz.

Alıntıdır.