Birçok bilim adamının açıklayamadığı konu Telekinezi ( Beyin gücüyle Nesneleri hareket ettirme özelliği ) bu kavramda telekineziyi uygulamak için aşağıdaki işlemleri gerçekleştrmek gerekior

Bu dökümanda bulunan yazıları burada tartışmayacağım çünkü neredeyse hepsi denendi ve doğrudur. Genelde Ortalıkta bir çok yanlış bilgi dolanıyor yada insanlar sadece Teknik bilgi vererek olayı kapatıyor kendi deneyimlerime dayanarak size kısa da olsa nasıl Telekineziye başlayabileceğinizi anlatiim.

HAZIRLIK

*Genel olarak ilk başlayanların elleri ıslak olmamalı ıslak eller daha profesyonellerde işe yarıyor hatta bir de aynayı 1 metre uzaktan tamamen buhulama olayı var ama onu sonra açalım. Ellerinizin kurumasını bekleyin yada ellerinizi fön makinesiyle ILIKTA kurutun. eğer Fazla sıcakta yaparsanız elleriniz kuru gibi hissedilecektir.

*Telekinezinin baskın olacağı durumlar; Uykudan yeni kalktıktan yaklaşık 20 dakika sonra (beyniniz boşalmış olur ve uyku sersemliğinden sonra gelen o hafif mide bulantılı garip ağrılar işe yarar.

Sakin olduğunuz anlar(genelde herkes bilir zaten) Vicdan azabı derin düşünceler vs. olmadığı zamanlar… Hayal Gücünüzün Baskın Bulunduğu anlar ……..devamı gelir fakat kısa kesmeliyim

—-Eğer yapamıyorsanız Ne yapmalı???—-
Telekinezi öyle birşey ki bi kere bile şüpheye düştüğünüzde tıkanıp kalabilirsiniz.bazen öyle zamanlarım oluyor ki kendimden şüphe duyuyorum.

Eğer hiçbir kıpırdama hissetmiyorsanız ;
Bi güzel hava alın yalnız dışarıya çıkıp gezmeden sadece balkondan (dışarıdaki etkenler kons. dağıtabiliyor) Sirkeli Tuzlu veya ekşi şeyler yiyin - için. (beyne hafif şok dalgaları yollar ve bir güzel kendine getirir) Hadi hiçbiri olmadı Kalkın kafanızı ani sarsın/sallayın (çok fazla sarsmıyacak şekilde sadece kendinize gelebilmek için) Üzerinizi serin tutacak şekilde giyinin Böyle Doğaüstü güç sahneleri bulunan sahneler size çok büyük derecede yardım ediyor çünkü hayaller ve
ilizyonlar çok işe yarar!

Yaparken çalışırken beyinde neler oluyor!?!?!?
Evet girişe geldik. Size ilk önce çalışabileceğiniz en iyi tekniği tavsiye ediyorum;

Bir Pipet ve bir de Ampül alın. Ampülün üzerine çubuğu dengeleyin ve işte çalışma ortamı hazır…

ilk zamanlarda bunu kesinlikle hissedemessiniz bu yüzden sadece telekinezi çalışmadığınız zamanlarda sanki o bölümü kafanızda hissediyor gibi yapın yada o bölümü kendiniz ağrıtmaya çalışın.

Diğer bir yöntem ise beyin jimnastiği’dir. Hiçbir konu hakkında test vs gerekmez. çoğu kişi tek kaşını havaya kaldırabilir dimi? işte bunları geliştirebilirsiniz.önce diğer kaşınızı tek kaldırmaya sonra da diğerini kaldırmaya çalışın! bunları da yapabildinizmi dudağınızı hiç gülümsemeden tek bi bölümünü yukarı kaldırmaya çalışın (kaşı nasıl yapıyorsanız bu da aynı model de) bundan sonra da alt kirpiklerinizin bulunduğu deriyi sağ sol hareket ettirmeye çalışın. (nasıl diye sormayın ben yapabiliyorum )

Hareketlendirmek için Düşünceler

Şimdi önümüzde çubuk size siz çubuğa bakıyorsunuz . Yaparken el şekilleri çok önemli çoğu telekinezide kimseden öğrenmeden kaptığım teknikler vardır. ve genelde çok fazla olmasada büyük bi model arşivi bulunmakta. benim hareketlerimi başkalarının videolarında görünce çok şaşırdım.

not:öncelikle hemen bir uyarı!!! ilk yapışlarınızda en fazla 1-5 cm arası oynatabiliceğinizden eminim. çünkü denerken aniden çubuğun hareketlenmesi şok etkisi yaratio. ve ben bu olayı hareketlendirdiğim her cisimde yaşıyorum! neyse geçelim artık.

En büyük güç ilizyondur!!. o an ki görüş açısı size çok yardımcı olabilir! Çubuğa ne çok yakın ne de çok uzak olun ve tam tepesinden bakmayın oturduğunuz sandalyeden düz açıdan bakmalısınız. Aşağıdaki uygulamalarda el hareketleri uygulanırken o an çubuğunda döndüğünü hayal edin!!!!! yada parmağınıza bakmadan sanki çubuğu itermiş gibi yapıp dokunmadan itebilirsiniz.

Çubuğu hareketlendirmenin bi çok yolu var önce tüm parmakları kapatın. Baş parmağınız işaret parmağınızın ya ilk çizgisinde (hani bölüm bölüm ayıran çizgiler var!?) yada ikinci çizgisinde bükülü olarak ucu damarı çok hafif bastıracak şekilde olsun. Daha sonra diğer kapalı olan parmaklardan orta yada işaret parmağının alt bölümü (tırnak değil diğer bölümü ve en ucu ile değil biraz daha aşağısı) çubuğun bir bölümüne yakınlaştırın. harekete o andan
başlayabilir! olmazsa devam yılmayın bu daha ilk yol!

Yine aynı el modelinde çubuğu çevreleyin ( çubuğun önünde yani kuzeyden ön tarafına çok yaklaşmaycak şekilde) elinizi yavaşça oturtun ve parmaklarınızı eğip en solundan sağa doğru yavaşca çekin ama o an avcunuz hareket etmiyecek sadece parmaklar! Bu olayda hareket etmeye başlamalıdır.

Tabi size o an hemen olacağını söylemiyorum bi kaç kez hatta olmazsa 10 dakika daha deneyin. Burun deliklerinizden havayı çubuğa üflememeye dikkat edin ağzınızı kapayın ve odada hava akımı olmasın.

Bir diğer Deneyimim ; Telekineziyle çubuğa diğer cisimlere odaklandığınız zaman hiçbir yere döndürmeye çalışmadığnız zaman yakınında olan sıcaklık maddelere doğru da gitmesin. Yani eliniz orada olduğu zaman çubuk elinize doğru kayabiliyor. Artık çubuk kaydı bende fırıl fırıl döndürüp ampülün üzerinden düşürüyorum. Bu arada ampül yerine başka ona benzer ve pipeti dengede tutucak şeyler kullanabilirsiniz.

Pipet çok büyük olmasın ve çok da kalın olmasın yoksa ilk kereden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz

Alıntıdır.