İyi Forumlar arkadaşlar .

Bu konuyu açma nedenim Forumda oluşan konu kirliliği arkadaşlarımız bütün sorularını tek bir konu altında toplamak yerine farklı farklı konular açmakta ve buda forumu kötü yansıtıyor dışarı ''Foruma bak hep çocuklar var burda '' falan gibi cümleler duyuyorum bazı yeni üyelerden .

Neyse Konumuza Geçelim Fazla uzatmadan

Psişik güç topu Enerji Topu Psi Ball vs. Nedir ?

İsmi tarih boyunca değişik evreler geçirmiş farklı kültürler tarafından farklı isimler konulmuş olsada özü tamamiyle aynıdır . Vücudumuzda ruhumuzda beynimizde (benliğimizde) bulunan enerjinin farklı eylemlerle dış dünyaya saf bir biçimde çıkarılmasıdır.

Nasıl yapılır ? Nasıl elde edilir ? Ben yapabilir miyim ?

Nasıl yapılır ?
Bana özel mesaj atan ve ya yorumları takip eden arkadaşlarımız bilirler. Bana Teknik sorulduğunda kesin bir cevap vermem .
Çünkü ben bu tür fizik ötesi aktivitelerin kalıplar içinde yapılmasına karşıyım.

''Ayaklarını 30 cm. aç ellerini şukadar mesafeyle koy gözlerini kapat ayı düşün güneşi düşün suyu toprağı düşün enerji geliyor omuzlarından ellerine akıyor '' bu tür kalıplara karşıyım çünkü kişi bunları okuyunca bunlara göre yapıyo ve kendisiyle özdeşleşmiyen bir uygulama olduğu için tamamiyle başarısız oluyor Nasıl yapılıcağını içinizde arayıp bulmalısınız

Nasıl elde edilir ?

Sorusuna gelirsek elde edilicek bişey değil bu enerji herkesde yüzde yüz oranında bulunan bişey fakat bazı mataryellerle arttırabilirsiniz.
Şifalı taşlar benim size önerebiliceğim en uygun materyallerdir.

Ben yapabilir miyim ?

Yukarıda belirttiğim gibi bizde yüzde yüz bulunan bir enerji bu yapabiliriz.

Yapabiliyor muyum ? Etkileri nedir ?

Yapabiliyor muyum ? Bu soru yanlış bir sorudur yapabiliyor muyum dan daha çok yapıyor muyum denmelidir çünkü kesinlikle yapabilirsiniz.

Etkileri nedir dersek kişilere göre değişiklik gösterir herkes aynı etkiye aynı tepkiyi vermez bu yüzden kesin olarak etkiler söz konusu değildir ama çoğunlukla dile getirilen eller arasında basınç sıcaklık soğukluk ellerde karıncalanmalardır .

Şahsen ben deneyimlerime bakıcak olursam :
Ellerimin arasında yüksek bir basınç oluyor şöyle bir basınç ki ellerimi oynatmak istediğimde oynatamıyorum o duruma özel bir gayretle ancak ayırabiliyorum . Ellerimde (yapmışsınızdır elinizi TV nin ekranına yakınşaltırdığınızda bir titreme ve çok nadir ve zayıf elektrik çarpması gibi durumlar olur) hissedilir bir titreme yalnız sadece elimin iç kısımında ve bir tabaka olarak titreme ve gayet hissedilir parmak uçlarında elektrik çarpma hissi vs.

Size tavsiyelerim

Psişik güç topu yapmaya çalışırken psi wheel durugörü telapati levitasyon kesinlikle yapmayın . Bu tür olaylardan birini bulan kişiler yüzde 95 oranında hemen diğerlerinide yapmaya çalışıyorlar bu çok yanlıştır .

Şöyle bir örnek veriyim Uzun süre yüzme yapan birisi futbolla ilgilenmeye başlarsa kemikleri büyük ihtimal kırılır. Bizim durmumuzda bu Psi ball yapan biri telapati denerse birincisinide kaybeder ikincisinide. (profesyoneller hariç tamamiyle profesyonel eğitim alınıyor çünkü)

Tamamiyle Psi ball ile geçirmeyin günlerinizi başka bir hobi bulun ve onunla ilgilenin. Mesela ben Orta çağ silah ve savaşlarını araştırıp maketlerini yapmaya çalışıyorum.

Doğaçlamaya özen gösterin.

Mümkün oldukça sorularınızı profesyonellere ve ya ciddi bilgisi olanlara sorun Çünkü yanlış tedavi kişiyi öldürebilir


Alıntıdır.