Blogumda yayınladığım telekinezi anlatımım:

Telekinezinin kelime anlama düşünce gücüyle maddee etki etme olayıdır. Bugüne kadar bu olayı gerçekleştirmek için çalışanlar denemeler-gösteriler yapanlar uzun süre üzerinde emek harcayanlar olsa da bilimsel olarak kanıtlanmamıştır.

Bilim-kurgu filmlerine kitaplarına konu olan eski anlatılarda efsanelerde de geçen bu olay tarih boyunca insanların ilgisini çekmiştir.
Ben size telekineziyi uygulamaya nasıl geçirebiliriz nasıl çalışmalar yapabiliriz biraz bundan bahsedeceğim.

Telekinezi uygulamalarının üzerinde deneneceği en kolay düzeneklerden biri psi wheel dir.
Psi Wheel in nasıl yapılışına burdaki linkten ulaşabilirsiniz: Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Psi Wheeli hazırladıktan sonra mümkünse psi wheel e çapraz ve yukardan bakacağımız şekilde onu yerleştiriyoruz. Mümkünse bu çalışmayı yaparken oturuyo olmanız ve özellikle dik oturuyo olmanız önemli çünkü bu sayede hem fazla yorulmayacaksınız hem de kan dolaşımı ve enerji dağılımınız düzenli olacaktır.

Ayrıca nefes alışverişinizin ve hava akımının psi wheelinizi etkilememesi de çok önemli.

Bu şekilde yerleştikten sonra kendi tekniğinizi bulmanız gerekiyo.

İşte bu tekniklerden bazıları:

Nefes Tutma:
Nefesinizi tutun ellerinizi psi wheel in iki yanına koyun ve odaklanın. kağıdın herhangi bir yöne doğru donduğunu düşünün ve enerjinizi ona aktarmaya çalışın. Kısa kısa nefesinizi tuturak ve aralarda dinlenerek bu işleme devam edin.

Rahat Odaklanma:
Bazı kişilerin enerji akışı kolaydır ve enerjiyi aktarmak için büyük çabalar sarfetmeleri gerekmez. Bu yöntemde düzenli bir nefes alış verişi sağlayarak ve odaklanarak çalışmanızı yapabilirsiniz.

Elleri Kullanma:
Psi wheel üzerinde çalışan birçok kişi ellerini aktif olarak kullanır. Gücünüzü ellerinizden aktardığınızı düşünerek çalışmayı yapabilirsiniz. (Bu teknik ellerin aşırı ısınmasında hava akımını değiştirdiği için tavsiye edilmemektedir.)
Şimdiden kolay gelsin diyorum. Umarım başarılı olursunuz. Gece gece toparlaması biraz zor ama işinize yarayacağını umuyorum )

Khantura

Alıntıdır.