Önce basit ama önemli bir şeyden başlayalım.Meditasyonun birçok yerde yapıldığını gördünüz ama meditasyonun daha çok yöntemi vardır.Size rahatlamanız ve amacımıza ulaşmak için enerji toplamanıza yardımcı olacak bir meditasyon önereceğim.
Pranayama - Nefes Kontrol Tekniği


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Tek elinizi yüzünüze doğru yükseltin.İşaret parmağınızı baş parmağınız ile birleştirecek ve diğer parmaklarınız bir burun deliğinizi tıkayacak şekilde burnunuzun üzerinde olsun.

Havayı bloke edecek şekilde tıkadıktan sonra diğer tarafı ile nefes alın.Nefesinizi tutun..düşüncelerden arının ve nefes verin.Şimdi orta parmağınızı baş parmağınız ile birleştirin ve işaret parmağınız burnunuzun tek deliğini kapatacak şekilde tekrar edin.

Sıra ile bütün parmaklarınızı baş parmağınız ile birleştirerek bu işlemi 8 ve ya 10 kere tekrar edin.Bu sizi rahatlatacak aynı zamanda çakralarınıza enerji verecektir.

Bu meditasyondan sonra 5 ve ya 10 dakika dinlenin.Zaman önemli değildir önemli olan meditasyonun tadını çıkarmanızdır.

Obje


Üzerinde çalışma uygulayacağımız bir obje alacağız.En önemlisi hafif ve küçük olmalıdır.Psi whell ile başlamanız önerilmez çünkü bu obje havasıcaklıkstatik ve nefes ile hareket eder sizi yanılsamaya düşürür.

Bilinçaltı bizim doğal engelimizdir.Mucizeler yaratmamıza engel olur ve eksiksiz inanmamızı engeller.Bu nedenle meditasyon yapmamız önemlidir.Konuyu fazla değiştirmeden objemize geçelim.

Düz bir düzlemde yukarıda belirtilen şartlar altında silindirimsi kolayca hareket edebilen objeler seçeceğiz.Aşağıda resimdeki objeler gibi nesneler ile deneyiniz.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Enerji Aktarma

Objenizi bulduğunuzda rahat olun.Öncelikle yüzeyin kolay hareket ettirebileceğiniz bir düzlem olması gerektiğinden eliniz ile test edin.

Sonra objenizi de önünüzde ellerinizi görebileceğiniz şekilde yüzeye koyun.

Ellerimiz en hızlı ve direk enerji aktaracağımız yerlerimizdir.Şu an ki pratikte onları kullanacağız.

Bir de enerji akışını bilmemiz gerekli.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Yandaki şekildeki gibi elleriniz birer kutup olacaktır.


Şu şekilde ellerinizi koyun.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Ve enerjinin o şekilde yönlendiğini ellerinizden enerjinin çıktığını hissedin.Sakinliğinizi asla bozmayın heyecanlanmanıza gerek yok nasıl olsa başaracaksınız.Şimdi yoğunlaşın ve amacınıza konsantre olun.Enerjiye yoğunlaşın ve enerjinizi yönlendirin.

Kaynak:Telekinesis Book-Etelekia
-Aldwynenar

Alıntıdır.