Telekineziye hevesle başlanılıp sonuç alınamayınca kısa sürede bırakılıyor. Elinde haritası olmayan bir turistin yabancı bir şehirde kaybolması hiç de zor değildir. Kendisine ya bir rehber veya GPS aleti bulması gerekir. Veya en azından gezmek istediği şehir hakkında önceden bilgi edinmesi...

Önce Telekinezi hakkında bulduğunuz herşeyi okuyun.

Başkalarının bulduğu teknikleri değil kendinize uygun tekniği bulun o tekniği deneyin veya sıfırdan yeni bir teknik geliştirin.

Herkesin zeka türü ve algıları farklıdır bir başkasında işe yarayan teknik sizde hiçbir işe yaramayabilir. Eğer başarıya daha hızlı ulaşmak istiyorsanız önce kendinizi tanımalısınız kendini tanımayan maddeyi asla tanıyıp etki edemez.

Görsel Zekalı iseniz: Zihinsel projeksiyona
Sözel Zekalı iseniz: Telkine
Dokunsal İseniz: Ellerinize vb. Ağırlık vermeniz gerekebilir

Maddeye etki yapmadan önce zihninizde zihinsel etkiyi geliştirin. Yani önce telekineziyi zihninizde gerçekleştirin. Bu konu ile ilgili Akaşa yayınlarından çıkan "Ruhsal Şifa Teknikleri" adlı kitabı alıp oradaki Zihinsel projeksiyon tekniklerinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Kitabın ana konusu telekinezi değil ancak oradaki teknikleri öğrenin çok faydası olacaktır.

Sonra oturun ve yılmadan deneyin. -Alıntıdır-

İyi forumlar...
alıntıdır.