Merhabalar. Yeni Geliştirdiğim bir metotdu Sunuyorum.

Malzemelerimiz Bir bardak Bardağın içine Dik bir şekilde koyulacak ince bir demir veya kaşık olacak kaşığı bardağın içine koyduğumuzda diğer ucu biraz uzun olucak yani bardaktan yarısı çıkık halinde olacak.

Daha sonra bardağı bir masaya veya bir yere koyun.

Bunu yapacak kişi Enerjinizi Omuzlarına ordan kollarına ordan bileklerine aktarsın ve Trans halinde olsun . Şimdi buna başlamadan önce 4 kişi lazım bize enerjisi yüksek 4 kişi Alınır eller tutulur Kaşığı düşürecek kişi Transa geçer ve enerjiye odaklanır konstrae olur. 4 kişinin Enerjisini toplar ve kendi enerjisiyle birlikte kaşığa yerleştirir.

Bunu yaparken gözlerin açık veya kapalı olması Sorun değildir.

Nasıl rahat hissediyorsanız. ve enerjiyi kaşığa yerleştirdikten Sonra Birden Fırla veya Uç Denir. ve Enerjiyi direkmen Serbest bırakır

Bu Ani enerjisi patlaması halini alır ve o toplanan enerjiyi patlama haline geldiğinde Ya bardak patlar yada kaşık uçar. Ama Kırıl derseniz büyük ihtimal kaşık uçacaktır.

Bunu daha geliştirmiş bir metot vardı. Onuda daha Sonra yazacağım.

Takılan bir soru veya anlamadığınız bir Nokta Olur çekinmeden sorabilirsiniz.

İkinci Bir Metot:
Bu sefer Kaşık Yerine bardağı kıracağız ve ilerleteceğiz.

4 kişi toplanır bardak masaya konur. Herkesin bardağa bakması isdenir.
Ve Bardağı ilerletecek Kişi Bardağa bakmalarını ve sadece ilerle diğe telkin vermesi isdenir bir kaç dakika tekrarlanır ve kişi trans haline geçer ve bardakla bütünleşir.

yani Madde ile bir olur. Aslında Bizler Yapar zekanın içindeyiz.
Şimdi trans haline geçen kişi gözlerini kapatır ve bardağı zihninde canlandırır ve yanındakilerin enerjilerini omuzlarından kollarına ordan kollarına ordan bileklerine ordan ellerine ve ordan kendi eline çeker ve kendi enerjinide o bölgeye toplar ve daha sonra bu enerjiy yuvarlak bir enerji yani dairesel bir enerji olarak bardağa yerleştirir. ve herkesin bu sırada ilerle telkin verir ve trans halinde olan kişi birden gözlerini açar ve yerleştirdiği enerjiyi serbest bırakır ve Hemen İlerle diğe bardağa bağırır.

Ve deneğim Sonucu: Bardak titrerVeyat İlerler veyat o enerji patlamasıyla bardağın bir tarafı kırılır.

Bunu 3 kişi ile denemiştik ve sonuç gayet başarılı olmuştu Bardak titreme ve sallanma Oldu.Ama tam anlamıyla ilerletemedik. Sanırım buda derin trans halinde olmamamdan kaynaklandı.


(Sevgilerimle Ünal)

Alıntıdır.