Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Arrow Electrokinezi Egzersizleri

  EGZERSİZ 1

  *Bu egzersiz için Bir Partner Gerekmektedir.

  Bu Egzersiz Elektrik Enerjisini nasıl yönlendireceğinizi ve nekadar verip alacağınızı geliştirecek.

  Partnerinizle karşı karşıya oturun.Ele Vurmaca oynarmış gibi.Onun Avuç içi altta sizinki üstte(tam terside olabilir Farketmez.)10-15 dakika boyunca konsantre olduktan sonra ellerinizden enerjinin aktığını hissedin.Birkaç seanstan sonra eğer yeteneğiniz varsa arkadaşınız elektriklenmeyi hissedecek.

  Eğer Bir Partner Bulamadıysanız.Bunu Sağ eliniz üstte sol eliniz allta şeklindede uygulayabilirsiniz.

  EGZERSİZ 2

  *Eğer bu işte ilerlediyseniz ve partner bulamıyorsanız bu egzersizi de uygulayabilirsiniz.

  Pili Bitmiş Bir Kumanda Veya Mp3 Playerden Aldığınız Bile Enerji Gönderiyoruz Bu egzersizde.Böylece Birkaç Saniye Veya Dakika Daha kullanabilelim kumandayı.

  Pili Elinize alın ve yoğunlaşın.Pilin içinde akan enerjiyi hissedin ve onu her dakika çoğaldığını düşünün.Eğer Doğru yaptıysanız ve işe yaramışsa pil birazda olsa dolar.

  *Bu Egzersizi başlarken de Kullanabilirsiniz Fakat biraz zorlayıcı olur.

  EGZERSİZ 3

  Herhalde Bu En Çok Bilinen Egzersizdir.

  PSI WHEEL

  Bu egzersizde psi wheeli telekinetik bir güçle değil elektromanyetik bir alanla kontrol etmeye çalışıyoruz.Yani Çoğunlukla Elektronlarını kontrol ederek.

  Bu Egzersize Başlamadan önce Bunun biraz "matrix" olduğunu söylemeliyim.Şimdi neden Öyle Dedi Diye Düşünüyorsunuzdur herhalde.Hemen Açıklayım.Çünkü Burda Psi Wheeli Psi wheel gibi görmeyeceğiz.Elektronlarını görmeye çalışıcaz.

  Telekinezideki gibi konsantre olun.Ve ellerinizde Elektriğin Geçtiğini düşünün.Hissedin Demiycem Çünkü Elektriğin Geçtiğini Hissetmek söyledikleri kadar kolay değil.

  Şimdi Geldik Zor kısma.Bunu Yapabilimeniz için biraz imajinasyon gerekiyor.

  Gözlerinizi kapatın ve psi wheelin etrafında yuvarlak bir alan olduğunu bir süre sonra kaybolduğunu düşünün.Alan Kaybolduktan Sonra elektronların hareketlerini bir televizyondaymış gibi izlediğinizi düşünün.

  Onlara odaklanın ve hareketlerine hükmedin.eğer yeterince yoğunlaşmışsanız ve gözlerinizi açmışsanız( ) Psi Wheelin döndüğünü Görebilirsiniz.

  SON EGZERSİZ

  Bunda Biraz Meditasyonvari bişey yapıyoruz.Bir Psi-ball oluşturup içinden elektriğin geçtiğini düşünüyoruz.

  Psi Ball Yaparmış Gibi Konsantre Oluyoruz.Enerjiği nereden aldığınız önemli değil yalnızca fazla kaybetmemeye çalışın. 2- 3 Dakikadan Sonra Psi Balın üstünde sanki yıldırımlar geçiyormuş gibi düşünün.Buna iyice yoğunlaşırsanız bir süre sonra elektriğin akıntısını hissedeceksiniz.

  Not:Tabii Bu egzersizleri yapabilmeniz ve kendi güvenliğiniz için auranızın biraz geniş olması lazım.Malum elektrikle oynuyoruz.

  Alıntıdır.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Electrokinesis bir enerjiyi kontrol etme türüdür ve enerji üretme gücüdür

  BU ELEKTRİĞİ NASIL YAPARIZ?(başlangıç)
  ilk önce normal olarak iki ellerimizi bir noktada toplarız.daha sonra beynimizle ellerimizde bir enerji olduğunu düşünürüz ve bu nu hissederiz.şimdi bu enerji topunu beynimizde image haline getiririz.

  bunları yaptıktan sonra ellerimizin arasında bir enerji olduğunu hissederiz.daha sonra bunu haftalarca deneyiniz bu sizin konsatrenizi arttıracaktır.Çünkü bu işte konsantre çok önemlidir.

  Şimdi asıl bölüme geçiş yapıyoruz.

  TEKNİK
  başlangıçta yapılan her şeyi yapın.yani gözlerinizi kapatın.bu enerjiyi beyninizde image yapın.ve iyi konsantire olup bu enerjiyi hissetmeye çalışın elineze beynininizden bir enerji akımı geçtiğin hissedeceksiniz.eğer elinizde enerji olduğunu hissederseniz gözlerinizi açın.bunu hergün 10-15 dakika yapın.eğer bu topu elinde tasarlıyabiliyorsan
  hemen elektrikli eşyaların(tv yada radyo öneririm) üzerine bu topu fırlatmayı dene.eğer karşılık veriyorlarsa yani yani mesala radyonun sesinde bozulma çıkıyorsa siz bu enerji tounu yapmış bulunuyorsunuz.

  Electro-ball
  ilk önce normal bir psi top oluşturuyoruz.daha sonra beynimizle parmak uçlarımızda elektriksel bir enerji yaratıyoruz.daha sonra sonra bu parmak uçlarındaki enerjiyi psi ball ın içine sokuyoruz.Ve ellerimizde büyük bir enerji olduğunu fark ediyoruz.ama bu çıkan enerjinin büyüklüğü kişiden kişiye değişir.Bu enerji insana yapılırsa sakatlıkar çıkabilir.

  Alıntıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş