Su kontrolü ile ilegili bir metot vericem. Ama öncellikle şunu belirteğimKendi metotolarınızı tekniklerinizi kendiniz geliştirmelisiniz ancak o zaman başarıya ulaşırsınız. Hayatta hata yapmaktan korkmayın Hata demek deneğim demektir.

Merakınızın peşinden koşun Bir iş yapıyorsanız o işin sonunu getirmeye muhakkak çalışın emin olun bu 3 ünü uygulasanız başarıya ulaşacaksınız geçelim tekniğe.

Bir tas alın birde su şisesi kapağı kapağı ters çevirip batmıcak şekilde su dolu tasın içine koyun nefes alıp verin iyice rahatlayın nefes egzersizide yapabilirsiniz. iyice rahatladınız ve gevşediniz şimdi hazırız. Kapağa bakın ama sadece bakın ilerletme düşüncesi vb olmasın sadece bakın 2 dakika. Kapak kendiliğinden isder isdemez haraketlenmeğe başlıyacaktır haraketlenme olmadıysa Ellerinizi tasın yanına koyun enerji omuzlarınıza aksın oradan kollarınıza oradan bileklerinizeoradan ellerinize bu eneriği iyice toplayın sonra bu eneriğe yön vererek kapağa yerleştirin yani o enerjiği kapağın üstüne koyun daha sonra enerjiği serbest bırakın burada serbest bırakın şöyle oluyor enerjiği bırakın gitsin ve sonra kapağa yön vermeğe çalışın el haraketlerinizle su ile bir olun el haraketlerinizle kapakla beraber çalışın.

Demek isdediğim elinizi ileri getirdiniz sonra geri çektiniz bunu yaparken kapakla odaklanmış olucaksınız elinizi ileri ittiyinizde kapakla beraber ileri itmeye çalışıcaksınız.

Not: Umarım işinize yarıyacaktır. Sonuçları yazarsanız iyi olur. Olmadı daha basit bir şey yaparız hep beraber.

Başaramıyorsanız yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince beraber yaparız.. ayrıca bunları yaparken de kendinizi kasmayın rahat ve gevşemiş durumda olmalısınız.

(Saygılar)

Alıntıdır.