En büyük enerji kaynağı yeryüzünün çekirdeğidir.Dünyanın başkangıcından beri orada olan o enerji ile auranızı güçlendirebilir ve etrafınızda sıcaklık hisleri oluşturabilirsiniz.

Aura Karışması Yöntemi auranızı genişletmenizi sağlar ve başkalarını kendi enerjinizle sarmalamanızı sağlar. Bu yüzden insanlar sizi sempatik (ve sevecen) bularak size çekilirler.Teknik basittir.

1.Dik oturun ve gözlerinizi kapatın. Bacaklarınızı omuzlarınız genişliğinde açınkollarınızı da iki yana açın. Yeryüzünün merkezindeki polar çekirdeğinin farkında olun. Farkındalığınız yoğunlaştıkçaparmaklarınızın ucunun ve ayaklarınızın altının karıncalandığını hissetmeye başlayacaksınız.

2.Karıncalanma başladığındaçekirdeğin açıldığını ve içinden bir enerji denizinin çıktığını imgeleyin.Enerji ayaklarınızdanbedeninize ve taç çakranıza doğru çıksın. Çok geçmeden bedeniniz titreşecektir.

3.Enerjiningüneşin üstünüzde gümüş ve sarı ışınları yayması gibi akmasına izin verin. Enerji yeryüzünden gelenle karışır. Her yöne giden renk girdabının içinde oturuyorsunuz.Ters polariteler auranızı enerjiyle dolduruyor ve onu 7 feet uzunluğuna çıkarıyor. Radyonuzun 7 feet olduğunu görüp hissedin.

4.Etrafınızdaki enerjilere katılaşmasını ve gökkuşağının renklerinde fırıl fırıl dönen kalıcı bi silindir olmasını emredin.Silindirin iki yüzeyi var. İç yüzeyi saat yönünün tersine dönüyor. Enerjilere emredin. Ona bir isim verin ve bu cümleleri takip etmesini isteyin. Mesela; ''Beni sevgikorunma ve rehberlik ile sarmalayacaksın.'' Niyetinizi üç kere söylemeniz önemlidir. Gözlerinizi açın ve gücünüzün dışarı aniden fışkırdığını imgeleyin.

5.Sükünet ve huzuru hissedin. Gerçek dünyaya girdiğinizdeo insanların size çekilmesini bekleyerek yürüyün.

Not:Enerji mutlaka dışarı sızar.Emrinizle sizi çekim ve ayartma gücüyle saran auranız maksimum 12 saat sizi çevreler.Bundan sonra süreci tekrar başa almalı ve kendinizi yine enerjiyle yüklemelisiniz.Aura karışmasının başka yararlarıda vardır.

*Psişik saldırılardan sizi korur ve saldırıyı yapana geri döner.

*Bağışıklık sisteminiz güçlenir.
*İnsanlar kendilerini yanınızda enerji dolu ve neşeli hisseder.

*Düşüncelerinizi daha güçlü hale getiren harika bir ki yayarsınız.

*Sezgileriniz artar ve realitenizi daha büyük kolaylıkla yaratırsınız.

Tekniğin Değerlendirilmesi

Aura Karışması Tekniği psişik bir parfüm gibidir.Enerjiniz çok çok ahenkli frekanslar yayar ve başkalarıyla karışır.Görünmezçekici renkler etrafınızı sararak aura alanınıza girenler üzerinde psişik yakınlık oluşturur.

Alıntı.

Kendi Görüşüm

Bu tekniği kendimde uyguladım ve halende uygulamaktayım.Çok başarılı bir teknik ve insanları kendinize çekmede çok yararı dokunan bi teknik.Olağanüstü bi pozitiflilik yayarak etrafınızdaki insanlara sempatik ve neşeli bir kişilik olarak kendinizi gösterebilirsiniz.Kendimce denedim ve çok olumlu sonuçlar aldım.Boş zamanlarınızda imajinasyon çalışarak güçlü bi imajine yeteneği ile çok fazla verim alınabilecek bi tekniktir.